Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 317
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dobra mina do złej gry

Dla Krystiana Wieczorka, znanego z roli przystojnego mecenasa Budzyńskiego w "M jak miłość", udział w nowym serialu TVP 2 pt. "Apetyt na życie" to ciekawa odmiana. Zagra zapracowanego męża i ojca, którego życie niespodziewanie legnie w gruzach.

Mateusz to mąż Alicji (Ada Fijał) i ojciec Ady (Natalia Keber). Z wykształcenia jest socjologiem. Obecnie pracuje w agencji reklamy.

Reklama

"Chyba nie czuje się do końca zadowolony z tego, czym się zajmuje zawodowo" - zauważa Krystian Wieczorek. "Ale to taki typ, który jak się za coś zabiera, oddaje się temu całkowicie".

Mateusz niespodziewanie dla siebie samego znajdzie się w trudnym momencie w życiu. Będzie miał poważne problemy zarówno w pracy, jak i w domu.

"Dzięki zarobkom w agencji reklamy zapewnia godziwy byt rodzinie - niestety, jego obecność w domu jest przez to znikoma" - wyjaśnia aktor.

Serialowy Mateusz będzie poszukiwał tego co, tak naprawdę, liczy się w życiu. Jego bohater, najpierw zagubiony, odnajduje w końcu prawdziwe wartości poza światem pieniądza. Czy jednak nie za późno? Krystian Wieczorek mówi o tym w wywiadzie. Zobacz:

Żona bohatera - Alicja - z dnia na dzień będzie się od niego coraz bardziej oddalała. Gdy Mateusz w końcu zrozumie, że od wielu lat nie uczestniczył w jej codzienności i tak naprawdę nie zna swojej rodziny, może być już za późno.

"Moja postać jest na swój sposób niedojrzała" - stwierdza aktor. "Mateuszowi wydaje się, że dobrą miną, pozytywną energią i spełnianiem kolejnych zachcianek swoich najbliższych uszczęśliwi ich. A tak nie do końca jest. Myślę, że potrzebuje silnego uderzenia, aby się otrząsnąć".

Już wkrótce na jaw wyjdzie, że kryzys w małżeństwie to dopiero początek lawiny nieszczęśliwych wypadków, w jakich będzie uczestniczył Mateusz.

"Nagle okaże się, że on z niczym sobie nie radzi" - zdradza Krystian Wieczorek. "Czy mojemu bohaterowi uda się podźwignąć? Proszę śledzić perypetie postaci naszego serialu"!

Co sądzicie na temat udziału jednego aktora w dwóch serialach emitowanych na tym samym kanale?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje