Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 320
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Beznadziejnie zakochana

Żywiołowa, narwana, postrzelona - taka jest Zuza, z serialu "Apetyt na życie". Najmłodsza spośród Załogi, jest pupilką całej grupy. Co może o niej powiedzieć, grająca ją, Karolina Piechota?

Reklama

arolinę Piechotę znamy jako lekkomyślną Patrycję z "Plebanii". Pamiętamy z roli Marty w filmie "Drzazgi", za który dostała w Gdyni nagrodę za debiut aktorski. Teraz gra Zuzannę Szukałę w "Apetycie na życie".

Co aktorka może powiedzieć o swojej postaci? Jakie są, według niej, najważniejsze cechy Zuzy?

- Mówi dużo, czasem o wiele za dużo, co powoduje zabawne sytuacje. Wszyscy traktują ją też z lekkim przymrużeniem oka. Taka maskotka towarzystwa, obdarzona szalonym temperamentem - opowiada Piechota.

Zuza jest rozgadana i pełna energii. Lubi też flirtować z różnymi mężczyznami. Według Karoliny, nie oznacza to jednak, że jej bohaterka jest "typem myśliwego", polującego na kolejnych facetów.

- Zuza kocha się tylko w Maćku (Bartosz Porczyk - red.), ale on nawet o tym nie wie. Podobnie zresztą jak reszta Załogi, bo Zuza potrafi mieć jednak tajemnicę i nikomu nie jest w stanie się zwierzyć z tego, beznadziejnego w jej mniemaniu, uczucia. Szuka więc zapomnienia w ramionach innych - tłumaczy swoją bohaterkę aktorka.

Szukała - jak samo nazwisko wskazuje - nie ma jeszcze sprecyzowanego pomysłu na swoje życie. Dlatego też nadmiar energii inwestuje w kolejne, czasami dziwaczne hobby.

- Długo by wymieniać listę jej nietypowych zajęć, przy czym zasada jest taka, że im coś jest dziwniejsze, tym bardziej ją pociąga. W ten sposób dziewczyna próbuje dać ujście swej niespożytej energii, a przy okazji znaleźć jakiś sposób na życie - mówi Karolina Piechota.

A co wy myślicie o postaci Zuzy? Podoba się wam?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje