Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 324
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Apetyczny start

Wielkie uczucia, wspólne wspomnienia, problemy, a przede wszystkim pasja. Grupę przebojowych trzydziestolatków łączy także wspólne prowadzenie księgarnio-kawiarni. To ich bezpieczna przystań. Już od 1 marca nowy serial w TVP2 "Apetyt na życie".

Poznali się na studenckich wyjazdach zarobkowych, na które wybierali się własnoręcznie pomalowanym w zwariowane kolory volkswagenem busem. Żartowali, że to ich pojazd kosmiczny, dlatego nazwali się "Załogą" i tak mówią o sobie do dziś. Teraz kawałek karoserii starego auta wisi na ścianie w ich warszawskiej księgarnio-kawiarni "Dobre miejsce", tworząc klimat.

Reklama

Dziewięcioro świetnie sytuowanych ludzi łączy nie tylko przyjaźń i wspólny interes, ale też skrywana miłość, namiętne związki i małżeństwa. Niestety, również bardzo dramatyczne wydarzenia sprzed lat.

"Dobre miejsce" prowadzi Zuza, która nie ma pomysłu na inną karierę. Chciałaby też wreszcie spełnić się w związku z mężczyzną.

"Zuza na pewno bardzo potrzebuje miłości. Jest w niej coś z flirciary. Jej nietypowa osobowość będzie ujawniać w kolejnych odcinkach" - mówi o swojej bohaterce Karolina Piechota.


Do paczki należy także Mateusz (Krystian Wieczorek), pracoholik, zaniedbujący rodzinę: córeczkę Adę (Natalia Keber) i żonę Alicję (Ada Fijał).

"Moją bohaterkę satysfakcjonuje życie zawodowe, ale to, że mąż nie ma dla niej czasu, zacznie odbijać się na ich związku" - opowiada Fijał.

Kolejną "załogową" parą są Lidka (Daria Widawska) i Witek (Leszek Lichota). To kochająca się rodzina z dwójką dzieci. Lidka ma jednak dość bycia kurą domową, próbuje więc swoich sił jako agent handlu nieruchomościami.

Julia (Maja Hirsch) jest najbardziej wrażliwa i romantyczna z grupy przyjaciół. Przez swoją naiwność daje się zwodzić nieodpowiedniemu mężczyźnie.

Jej zaprzeczeniem jest Anna (Joanna Kupińska) - dziennikarka, gwiazda telewizji. Jest też samotną mamą, ale może się to zmienić, bo Maciek (Bartosz Porczyk) kocha ją od wielu lat. To fotograf, który nigdzie długo nie zagrzał miejsca i jest z tego powodu szczęśliwy. Czy nadzieja na zdobycie ukochanej okaże się dostatecznym powodem, aby zapuścić korzenie?

Pierwsza seria "Apetytu na życie" będzie się toczyć wokół małżeństwa Lesickich. Alicja będzie czuła się zaniedbywana przez Mateusza i zwiąże się z innym mężczyzną. W to wplecione będą oczywiście wątki pozostałych bohaterów.

Także Darka (Modest Ruciński), tajemniczej postaci, która łączy "Załogę" na zawsze. Na studiach był chłopakiem Zuzy. Niestety, jego życie zostało zniszczone przez jeden młodzieńczy wyskok. Obecnie kończy odsiadywać wyrok i mimo że przyjaciele starają się go wspierać, mężczyzna odsuwa się od nich. Więzienie zmieniło go w niewyobrażalny sposób, a jego plany są przerażające...


Czeka nas serial obyczajowy o pozytywnym klimacie, ze sporą dawką humoru, który nie unika poruszania poważnych tematów. Pokazuje, jak skutecznie można panować nad swoim losem, kiedy zamiast czekać na cud, bierze się sprawy we własne ręce. I jak bardzo w takich decyzjach pomocni są przyjaciele.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje