Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 320
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Apetyczny Krystian Wieczorek

Jedną z głównych ról w najnowszej produkcji "Apetyt na życie" zagra aktor znany widzom między innymi z "Czasu Honoru", "Twarzą w Twarz" czy "Trzeci oficer".

Przystojny i szarmancki absolwent wrocławskiej PWST wcieli się w rolę Mateusza Lesickiego. Mateusz należy do grupy przyjaciół - "Załogi", której losy już wkrótce, będziemy śledzić na ekranach. Grupa przyjaciół poznała się kilka lat temu podczas studenckich zagranicznych wyjazdów zarobkowych. "Na zachodzie" zaprzyjaźnili się i zbudowali silne więzi, dzięki którym wspierają się do dziś. Są wspólnie właścicielami starego busa, który kiedyś służył im do przemieszczania się pomiędzy miejscami pracy, a w tej chwili służy jako ozdoba należącej do nich wszystkich księgarni "Dobre miejsce". To tutaj regularnie wszyscy się spotykają. Dziś - jako trzydziestolatkowie - mają już dobre miejsca pracy, rodziny, nierzadko dzieci. Wciąż jednak wracają tutaj - do przyjaciół, dzielić się radościami i wtedy, gdy muszą zmierzyć się z życiowymi problemami.

Reklama

Mateusz ma żonę Alicję i 7-letnią córkę Adę. Tym, co ostatnio jest dla niego najważniejsze jest jednak praca (agencja reklamowa). Odpowiedzialny mąż i ojciec, oddany przyjaciel. Niestety, zbyt skoncentrowany na pracy.

Serial opowiada o losach trzydziestolatków mieszkających i pracujących w dzisiejszej, rozwijającej się Warszawie. Nie będzie to jednak idylliczna opowieść o romansach i uniesieniach młodych i bogatych pozbawiona społecznego tła i psychologicznej głębi, ale serial poważnie traktujący widza i starannie budujący postaci i sytuacje - nie stroniący od tematów poważnych, choć czasami również lekki i zabawny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje