Reklama

Another Life

Another Life

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Boli mnie szyja, bolą mnie nogi i plecy". Aktorka walczy z nieuleczalną chorobą

Aktorka przyznaje, że jej życie zmieniło się o 180 stopni. Dzisiaj nawet najprostsze czynności sprawiają jej trudność, a każdy ruch - ból. Nie ukrywa przed fanami swoich problemów i nie traci nadziei. 

Reklama

Ludzie z całego świata przesyłają jej słowa pociechy i uznania za jej optymizm. "Ludzie piszą do mnie, pytając, jak to robię. Robię, co w mojej mocy. Ale dławię się od bólu tego, co straciłam i tego, na co śmiem jeszcze mieć nadzieję. 

Nawet chodzenie jest wyzwaniem. Ale mój uśmiech jest szczery. (...) Jak wiele z nas, modlę się. Chłonę miłość, gdzie tylko mogę. To nie jest łatwe. W porządku. Przesyłam wam moją miłość".

O Amerykance zrobiło się głośno w 1999 roku po roli w filmie "Szkoła uwodzenia". Nie musiała długo czekać na kolejne propozycje. Zagrała w wielu kinowych przebojach m.in. "Legalna blondynka", "Hellboy" czy "Ostrożnie z dziewczynami". 

Po 2010 roku jej kariera trochę przystopowała. Przed dwa lata grała w serialu "Jeden gniewny Charlie", jednak po konflikcie z Charliem Sheenem zrezygnowała z projektu. Później wystąpiła w głośnym "American Crime Story". Obecnie można ją zobaczyć w produkcji Netfliksa "Another Life".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje