Reklama

Another Life

Another Life

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Boli mnie szyja, bolą mnie nogi i plecy". Aktorka walczy z nieuleczalną chorobą

Pod koniec 2018 roku Selma Blair wyznała, że zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Od tamtej pory aktorka publicznie opowiada o swojej walce z nierównym przeciwnikiem. Na swoim Instagramowym profilu w szczerych słowach opisuje życie z SM. Bez owijania w bawełnę.

W poniedziałek aktorka opublikowała poruszający post. "Obudziły mnie koszmary. Napiłam się wody i podeszłam do okna, żeby pooddychać. Wdech i wydech. Boli mnie szyja, głowa i nogi. Wdech i wydech. Wciąż żyję" - napisała. 

Reklama

47-latka ma problemy z poruszaniem się, utrzymaniem równowagi i mówieniem. Na szczęście może liczyć na wsparcie rodziny, w tym swojego syna. "Mam wsparcie tych, którzy są blisko mnie. Przechodzę teraz najpiękniejszy okres mojego życia".

Gwiazda "Legalnej blondynki" nie ukrywa, jak wielkim oparciem jest dla niej 7-letni Arthur. Często pisze o nim w swoich postach i publikuje wspólne fotografie.

Selma Blair zauważyła pierwsze objawy choroby już 15 lat temu. Zaczęła mieć problem z pamięcią i poruszaniem się. Lekarze długo nie mogli ustalić, co dokładnie jej dolega. Niektórzy twierdzili, że to menopauza, inni mówili o stresie związanym z samotnym macierzyństwem. 

W rozmowie w programie "Good Morning America" przyznała, że nie wszyscy przejmowali się jej obawami. "Był momenty, kiedy byłam już bardzo sfrustrowana tym, jak zachowuje się moje ciało i jak wygląda moje życie. 

Nie byłam brana na poważnie przez lekarzy. Odwoziłam mojego syna do szkoły i zanim byłam w stanie wrócić do domu, musiałam się zdrzemnąć".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje