Reklama

Anna German

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zżarła ją trema!

Swego występu na 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Joanna Moro, czyli Anna German z serialu "Anna German", z pewnością nie zapomni do końca życia! Dlaczego?


"Człowieczy los" - wielki przebój z repertuaru Anny German - Joanna Moro na próbach wykonywała bezbłędnie! Aktorka była pewna, że tak samo będzie także podczas koncertu, na który czekała cała Polska... Niestety, widok wypełnionego po brzegi amfiteatru po prostu sparaliżował Joasię, która w dodatku - wchodząc na scenę - potknęła się i niemal upadła!

Reklama

- Wzruszenie i ogromne emocje odebrały mi głos - mówiła później za kulisami.

Zanim doszło do feralnego występu, Joanna Moro pojawiła się w słynnej opolskiej Alei Gwiazd, by dokonać uroczystego odsłonięcia Gwiazdy Anny German. Kiedy jednak odczytano list, jaki do organizatorów festiwalu napisał mąż wielkiej piosenkarki, okazało się, że chce on, by gwiazdę odsłoniła nie Joanna, ale Prezydent Opola!

- Chciałbym, aby gwiazdę Ani odsłonił Prezydent Opola - miasta, które tak bardzo przyczyniło się do rozpowszechniania polskiej muzyki - napisał w swym liście Zbigniew Tucholski.

Joasia przyjęła decyzję męża piosenkarki ze zrozumieniem, ale było jej bardzo przykro, że w uroczystości bierze udział jedynie jako... widz.  

- Cieszę się, że w jakiś sposób przyczyniłam się do tego, że legenda Anny German znowu ożyła. Jej piosenki nucą nawet małe dzieci, a serial o jej życiu obejrzało mnóstwo osób i jest to dla mnie powód do dumy - powiedziała do zgromadzonych przed ratuszem fanów.

Dwie godziny później stała już przed mikrofonem i śpiewała "Człowieczy los". Po swoim nieudanym występie przeprosiła widzów... Zdawała sobie doskonale sprawę, że jej interpretacja nieśmiertelnego hitu Anny German nie zabrzmiała tak jak na próbach, podczas których śpiewała "Człowieczy los" bezbłędnie!

Czytaj więcej: 

Słabe SuperJedynki: Tego chcą widzowie?

Festiwal w Opolu: SuperPectus

Natalia Niemen zadziwiła Opole

SuperDebiut dla Natalii Sikory

Opole: Golec uOrkiestra rozbili bank

 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro | seriale | Anna German

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje