Reklama

Anna German

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chce otworzyć własną... kawiarnię

Joanna Moro, czyli tytułowa bohaterka serialu "Anna German", powoli zapomina o swym niezbyt udanym występie na tegorocznym festiwalu w Opolu, który przypłaciła ogromnym stresem. Aktorka przygotowuje się właśnie do zagrania włoskiej baletnicy w rosyjskim serialu "Talianka" i marzy, by otworzyć własną... kawiarnię!

Joanna Moro, pytana o to, jak wyobraża sobie swoją przyszłość, bez wahania mówi, że chciałaby być właścicielką małej kawiarni, do której ludzie przychodziliby odpocząć przy pysznej kawie, spotkać się z przyjaciółmi czy po prostu posiedzieć w ciszy i cieszyć się miłą atmosferą.

Reklama

- To byłaby niezwykła kawiarnia! Oprócz najróżniejszych gatunków kaw i herbat, można byłoby w niej kupić... świeże kwiaty - powiedziała Joanna Moro w wywiadzie.

Dlaczego kwiaty? Joanna twierdzi, że byłoby to połączenie jej marzeń o własnej kawiarni z jej dziecięcym niespełnionym pragnieniem, by zostać kwiaciarką.

- Uwielbiam kwiaty. Pamiętam, że będąc małą dziewczynką pasjonowałam się komponowaniem bukietów... - wspomina aktorka.

Joasia wychowała się w bardzo urokliwym zakątku Litwy. Latem jeździła z najbliższymi za miasto do letniego domku, który otaczały łąki i lasy. Jej mama uprawiała ogród, w którym rosły najróżniejsze gatunki kwiatów.

- Były tulipany, piwonie i stokrotki. Gdy tylko szliśmy do kogoś z wizytą, moim zadaniem było zrobienie bukietu. Bardzo to lubiłam - mówi aktorka.

Joanna Moro bardzo też lubi dostawać kwiaty. Pamięta, jak bardzo była zawiedziona, gdy po pierwszej premierze teatralnej z jej udziałem nie dostała kwiatów od swego ówczesnego chłopaka, a dziś męża Mirka.

- Zupełnie o tym zapomniał! Dopiero kilka godzin później podarował mi przepiękną różową orchideę na przeprosiny. Do dziś kwitnie na parapecie w naszym mieszkaniu - opowiada gwiazda serialu "Anna German".

Joanna wierzy, że kiedyś jej marzenie o własnej kawiarni połączonej ze stylową kwiaciarnią się spełni. Na razie jest zbyt zajęta pracą i wychowywaniem synów, by móc je zrealizować, ale wie, że pewnego dnia dopnie swego.

 

Dowiedz się więcej na temat: Anna German | seriale | Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje