Reklama

Body of Proof

Anatomia prawdy

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 108
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W Polsce wcześniej niż w USA

Serial "Anatomia prawdy" ("Body of Proof") ma swoją polską premierę wcześniej niż amerykańską!

"Anatomia prawdy" to nowy amerykański serial dramatyczny łączący dwa najbardziej popularne gatunki seriali: medyczny i kryminalny.

Reklama

Dr Megan Hunt (Dana Delany, znana z serialu "Gotowe na wszystko"), była jednym z najlepszych neurochirurgów w kraju. Była pierwszą kobietą, która została szefem neurochirurgii w renomowanym szpitalu uniwersyteckim w Filadelfii.

Koncentrując się na swoim sukcesie, nigdy nie zwracała uwagi na to, jak dążenia zawodowe wpływały na życie osobiste, dopóki mąż nie zażądał rozwodu i Megan nie straciła praw do opieki nad swoją siedmioletnią córką.

Po traumie emocjonalnej ambitna lekarka przeszła też fizyczną transformację - po wypadku samochodowym Megan zaczyna cierpieć na parestezję - przypadkowe ataki drętwienia i skurczu w dłoniach.

Choroba nie ujawniła się przed jej powrotem do pracy i podczas operacji doktor Hunt traci panowanie nad narzędziami, doprowadzając do śmierci swojego pacjenta. Nagle zarówno jej kariera jak i życie prywatne legło w gruzach.

Pięć lat później, Megan rozpoczyna wszystko od nowa i pracuje jako lekarz sądowy. Nie jest już w stanie pomagać żywym pacjentom, ale pomaga w odnajdywaniu prawdy i przyczyn zgonów oraz w ujawnianiu, kto był odpowiedzialny za przyczynę śmierci i dlaczego.

Widzowie obserwują jak Megan szuka odpowiedzi i znajduje wskazówki w ciałach zmarłych. Jej inteligencja, instynkt i wiedza medyczna pozwalają na odkrywanie prawdy jak nikt inny. Dr Hunt stosuje niekonwencjonalne metody pracy, które wyróżniają ją spośród innych lekarzy, a irytują policję. Serial skupia się na samej Hunt, która stara się zrównoważyć potrzeby swojej kariery zawodowej z życiem osobistym i naprawić relacje ze rodziną.

Pierwszy sezon serialu "Anatomia prawdy" startuje na kanale Fox Life 23 lutego, o 22:00

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Body of Proof

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje