American Horror Story Murder House, Asylum, Sabat, Freak Show
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 119
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czwarty sezon "American Horror Stories" potwierdzony! Zadebiutuje niebawem

Fani wzbudzających dreszczyk niepokoju opowieści mają powód do radości. Spin-off popularnego serialu “American Horror Story" powróci z czwartym sezonem, a premierowe odcinki pojawią się już niebawem!

"American Horror Stories" to fascynująca antologia pokazująca różne oblicza społeczeństwa. Bohaterowie zmieniają się w każdym odcinku, a historie wzbudzają dreszczyk niepokoju, który sprawia, ze mamy ochotę sięgnąć po więcej. 

"American Horror Stories": Niedługo 4. sezon

Informacje o kolejnym sezonie antologii to zdecydowanie dobre wieści dla fanów, którzy czują niedosyt po zaledwie czterech odcinkach z najnowszej części, które ukazały się w październiku 2023 roku.  

Prezes FX Networks, zajmujący się m.in. tą produkcją potwierdził, że kolejny sezon jest już w drodze i prawdopodobnie zostanie wydany pod koniec października. Czy twórcy poradzą sobie z narzuconym tempem? Miejmy nadzieję, że pośpiech nie wpłynie negatywnie na jakość uwielbianej produkcji. 

Reklama

Zapowiadany szybki termin premiery może wskazywać, że kolejny sezon będzie krótki, ale jeśli jest to cena otrzymywania nowych odcinków częściej, to możliwe, że warto będzie to przeboleć i przypomnieć sobie poprzednie historie. 

"American Horror Stories": Gdzie oglądać?

Wszystko poprzednie sezony "American Horror Stories" i "American Horror Story" można oglądać na Disney+. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: American Horror Story | Disney Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy