American Horror Story Murder House, Asylum, Sabat, Freak Show
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 119
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"American Horror Story": Kim Kardashian w nowym sezonie serialu!

Kim Kardashian pochwaliła się na Instagramie nowym angażem. Celebrytka pojawi się w 12. sezonie serialu "American Horror Story. W nowej odsłonie produkcji ponownie zobaczymy Emmę Roberts.

"American Horror Story": Kim Kardashian gwiazdą produkcji

Kim Kardashian nową gwiazdą serialu Ryana Murphy'ego i Brada Fulchuka! Informację o dołączeniu do słynnej produkcji potwierdziła sama celebrytka, publikując specjalny post na Instagramie. Gwiazda zdradziła również, że sezon 12. będzie nosiły tytuł "Delikatny", a dodatkową niespodzianką jest fakt, że na plan produkcji powróci Emma Roberts. Aktorkę mogliśmy dotychczas oglądać w "American Horror Story: Sabat", "American Horror Story: Freak Show" oraz "American Horror Story: Apokalipsa".

Reklama

Dla Kim Kardashian nie będzie to wcale debiut aktorski. Gwiazdę mogliśmy już oglądać m.in. w "Ocean's", czy "Zakazanych pragnieniach". Nigdy wcześniej nie wystąpiła jednak w roli pierwszoplanowej. 

Scenariusz nowego sezonu "American Horror Story" napisze Halley Feiffer. Kolejna odsłona produkcja oparta będzie na powieści Danielle Valentine zatytułowanej "Delicate Condition", która ukaże się w sierpniu tego roku. Historia ma przedstawiać losy kobiety, która jest przekonana o tym, że złowroga postać robi wszystko, aby bohaterka nie zaszła w ciążę.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | American Horror Story
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama