Reklama

Murder House, Asylum, Sabat, Freak Show

American Horror Story

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 89
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"American Horror Story: Asylum": Lady Gaga w hotelu

Nawiedzony dom, szpital psychiatryczny, sabat czarownic czy arena cyrkowa - bez względu na to, gdzie rozgrywa się akcja serialu, za każdym razem "American Horror Story" tak samo przeraża.


Reklama


Właśnie trwa kompletowanie obsady do najnowszego sezonu, którego akcja rozgrywa się w hotelu. Niestety, nie zobaczymy już Jessiki Lange, która w każdej części grała jedną z głównych ról. Dzięki tej produkcji zdobyła dwie nagrody Emmy oraz Złoty Glob, jednak, jak sama stwierdziła:

- Na przestrzeni wszystkich sezonów pokochałam cztery postacie, które miałam możliwość zagrać. Mimo to mój czas na planie serialu dobiegł końca - mówi 66-letnia aktorka.

Ekipa "AHS" już zaczęła kompletować nową obsadę i wygląda na to, że doskonale wie, jak przyciągnąć ludzi przed telewizory.

Jedną z zakontraktowanych osób jest... Lady Gaga! Kontrowersyjna piosenkarka idealnie wpisuje się w estetykę serialu. Na planie towarzyszyć jej będzie m.in. Matt Bomer - przystojniak znany z serialu "Białe kołnierzyki". Premiera "AHS: Hotel" zaplanowana jest w Stanach na początek października.

NHL

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: American Horror Story: Asylum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje