American Horror Story Murder House, Asylum, Sabat, Freak Show
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 119
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"American Horror Stories": Córka Michaela Jacksona została aktorką

Dzieci gwiazd show-biznesu od urodzenia są skazane na życie na świeczniku. Paris Jackson od śmierci swojego ojca w 2009 roku, niemal cały czas jest na radarze plotkarskich mediów. Początkowo unikała rozgłosu, ale z czasem coraz śmielej stawiała kroki na czerwonych dywanach. Próbowała już swoich sił w muzyce. Teraz na poważnie zainteresowała się karierą aktorską.

Dobre rady znanego gwiazdora

Córkę nieżyjącego króla muzyki pop możemy obecnie oglądać w spin-offie popularnego serialu "American Horror Story". Jackson w najnowszym wywiadzie ujawniła, że angaż do tej produkcji dostała dzięki wskazówce, jaką dostała od swojego ojca chrzestnego, czyli Macaulay'a Culkina. "Chodziło o uzyskanie teatralnego efektu" - zdradziła gwiazda.

W połowie lipca do katalogu platformy streamingowej Hulu trafił premierowy odcinek "American Horror Stories" - spin-offu bijącego rekordy popularności serialu "American Horror Story". Każdy z 16 odcinków serii opowiada odrębną, mrożącą krew w żyłach historię, a zaprezentowane na ekranie opowieści z dreszczykiem oscylują wokół ludowych legend, mitów i podań. Jedną z gwiazd produkcji jest Paris Jackson. Wystąpiła ona w dwóch pierwszych odcinkach antologii - "Rubber (Wo)man Part 1" oraz "Rubber (Wo)man Part 2". Córka nieżyjącego króla muzyki pop wcieliła się w bohaterkę imieniem Maya.

Reklama

Dzieci gwiazd, o których nikt nie wiedział 

Poważna rola na małym ekranie

Rozmawiając z portalem "E! Online" Jackson ujawniła, że otrzymała angaż do serialu dzięki pomocy swojego ojca chrzestnego, Macaulay’a Culkina. Gwiazdor kultowej świątecznej komedii "Kevin sam w domu" po latach zmagań z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków wrócił niedawno do aktorstwa - pojawi się w nadchodzącym 10. sezonie oryginalnej serii "American Horror Story", której premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.

Gwiazdor serii filmów o Kevinie pomógł też w zdobyciu roli swojej chrześniaczce. Gdy Paris wybierała się na casting, Culkin udzielił jej rady, jak się potem okazało cennej. "Powiedział, żebym nie bała się przesadzić z ekspresją, a moja gra aktorska w pewnych momentach powinna być mocno przejaskrawiona. Chodziło o uzyskanie teatralnego efektu. Posłuchałam i się udało. Producenci przywiązywali ogromną wagę do umów o zachowaniu poufności, dlatego nie mogłam z nikim o tym porozmawiać, gdy dostałam angaż. Ale gdybym miała wybrać jedną osobę, to na pewno byłby on" - wyjawiła Jackson. I dodała, że kręcąc serial, regularnie dzieliła się z Culkinem szczegółami pracy na planie. "Cały czas wysyłałam mu zdjęcia w pełnym makijażu, ze sztucznie zakrwawioną twarzą" - zdradziła.

Dzieci serialowych gwiazd, które podbijają świat mody 

Kolejna próba podbicia show-biznesu

Córka Michaela Jacksona od kilku lat próbuje robić karierę w amerykańskim show-biznesie. Sesje z jej udziałem pojawiały się na łamach magazynów "Vogue" i "Harper’s Bazaar", a w zeszłym roku zadebiutowała na pokazie Jeana Paula Gaultiera. Spacerowała wówczas po wybiegu u boku takich gwiazd modelingu, jak Irina Shayk czy siostry Hadid. W październiku 2020 roku ukazał się jej debiutancki singiel "Let Down". Jackson ma na koncie również występy w filmach - pojawiła się w komedii kryminalnej "Gringo" oraz nadchodzącej komedii "The Space Between". W tym roku premierę będzie miał też dramat "Habit", w którym wcieliła się w postać kobiety-Jezusa. 

Zobacz też: Nie żyje aktorka Eugenia Herman. Telewidzowie znali ją z "Rancza" czy "Rodziny zastępczej"

iwo/ gra/

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama