Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 46
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Kolejny sezon ma być jeszcze bardziej ponury

Reżyserka odpowiadająca a nowe odcinki “Pierścieni Władzy" zapowiada, że nastąpią pewne zmiany w serialu. Śródziemie ma być od teraz mroczniejszym i bardziej ponurym miejscem. Kiedy nowe odcinki?

Mimo że jeszcze nie rozpoczęła się oficjalna promocja nowego sezonu "Pierścieni Władzy", to reżyserka najnowszych odcinków, Charlotte Brändström zapowiedziała, że możemy spodziewać się sporych zmian w drugim sezonie serialu Prime Video. 

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Więcej mroku

Charlotte Brändström twierdzi, że ma w zanadrzu kilka naprawdę interesujących odcinków i myśli, że będzie to dobry sezon. Co czeka bohaterów? 

Reklama

"To, co wiem i co mogę powiedzieć na pewno, to że drugi sezon będzie mroczniejszy, ostrzejszy i bardziej skupiony na postaciach. Nadal uważam, że mamy przed sobą kilka bardzo interesujących odcinków. Myślę, że to będzie bardzo dobry sezon. Próbowaliśmy uczynić go bardziej szorstkim, trochę bardziej brudnym. Nie zabraknie również kilku bardzo zaskakujących zwrotów akcji" - zapowiada reżyserka. 

"Pierścienie Władzy": Kiedy nowy sezon?

Charlotte Brändström potwierdziła, że zdjęcia do całego drugiego sezonu są już nakręcone, a teraz twórców czeka długa praca nad postprodukcją. Dokładna data premiery wciąż nie jest znana.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy