Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 48
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Boys": Powstaje spin-off serialu. Co wiemy o "The Boys: Mexico"?

Podczas gdy widzowie czekają na czwarty sezon popularnego serialu superbohaterskiego "The Boys", platforma streamingowa Prime Video rozpoczęła prace nad jego kolejnym spin-offem. Akcja nowej produkcji ma zostać umiejscowiona w Meksyku.

Serial "The Boys" to satyra na ogromną popularność komiksowych superbohaterów i mnogość produkcji, które każdego miesiąca trafiają na rynek filmowy i serialowy. Opowiada historię ratujących świat superbohaterów, których życie prywatne pozostawia wiele do życzenia. Z ich hipokryzją próbują walczyć pozbawieni nadnaturalnych mocy, tytułowi The Boys. 

Przed kilkoma tygodniami zakończyła się emisja pierwszego sezonu serialu "Pokolenie V", który jest spin-offem tej produkcji. Teraz powstanie kolejny serial umiejscowiony w tym uniwersum.

Reklama

"The Boys": Powstanie spin-off serialu

Jak informuje portal Variety powołując się na swoje źródła, "The Boys: Mexico" będzie produkcją hiszpańskojęzyczną, a jego akcja ma rozgrywać się w stolicy Meksyku. Szczegóły fabuły pozostają póki co tajemnicą. Na autora scenariusza spin-offu typowany jest Gareth Dunnet-Alcocer. To twórca, któremu kino superbohaterskie nie jest obce. Niedawno napisał scenariusz filmu studia DC zatytułowanego "Blue Beetle".

Producentami serialu będą twórcy oryginalnej produkcji – Erik Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz i Pavun Shetty. Dołączyć do nich mają dwaj popularni meksykańscy aktorzy: Diego Luna i Gael Garcia Bernal, którzy wyprodukują serial poprzez ich wspólną firmę La Corriente del Golfo. Obecnie trwa dopinanie wszystkich umów.

Uniwersum serialu "The Boys" stale się rozrasta. W 2024 roku na platformę Prime Video ma trafić czwarty sezon głównej jego produkcji. 

3 listopada bieżącego roku emisję zakończył pierwszy sezon spin-offu "Pokolenie V", który już został przedłużony na kolejny sezon. Opowiada on o uczelni, do której trafiają kandydaci na przyszłych superbohaterów. To nie koniec produkcji związanych z "The Boys". W 2022 roku premierę miał jeszcze animowany serial "Chłopaki przedstawiają: Czyste zło".

Czytaj więcej: Serial "The Boys"  wraca z czwartym sezonem. Premiera w 2024 [plakat]

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: The Boys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy