Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 23
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Boys": Karen Fukuhara ofiarą napaści. "To musi się skończyć"

Aktorka Karen Fukuhara, którą widzowie kojarzyć mogą z roli Kimiko Miyashiro w serialu Amazon Prime "The Boys", ujawniała na Instagramie, że w środę została napadnięta przez mężczyznę przed kawiarnią.

Karen Fukuhara ujawniła we wpisie na Instagramie, że przed kawiarnią, do której wybrała się na kawę, została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę, które uderzył ją w tył głowy.

Aktorka dodała, że nie znała sprawcy nagłej napaści, domyśla się, że atak na nią mógł mieć związek z jej azjatyckim pochodzeniem.

Karen Fukuhara ofiarą napaści

"To pierwszy raz w moim życiu, kiedy zostałam zaatakowana fizycznie, chociaż w przeszłości byłam już obiektem rasistowskich wyzwisk i krzywdzących mnie zachowań" - napisała Fukuhara. 

"Napisałam o tym, ponieważ z rozmów z moimi przyjaciółmi wywnioskowałam, że nie mają oni pojęcia, iż takie akty nienawiści przytrafiają się codziennie zwykłym ludziom (...) Poczułam, że bardzo ważne jest, aby zwrócić na to uwagę" - napisała Fukuhara.

Reklama

Gwiazda serialu "The Boys" w kolejnych zdaniach swego wpisu zdradziła, że "szok", jaki wywołał w niej ten niespodziewany atak, sprawił, że zaczęła zastanawiać się nad wzięciem lekcji samoobrony. Równocześnie zaczęła zastanawiać się, co by było, gdyby mężczyzna, który ją zaatakował, był uzbrojony.

"To g***o musi się skończyć. My, kobiety, Azjatki, starsi ludzie - potrzebujemy waszej pomocy" - zaapelowała. "Co, jako społeczeństwo, możemy zrobić, by nie dopuścić do tych okropnych zbrodni?" - zakończyła swój wpis.

Karen Fukuhara: Kariera

Karen Fukuhara przyszła na świat w Los Angeles w japońskiej rodzinie. Karierę w show-biznesie rozpoczęła jeszcze w szkole średniej od roli prowadzącej rozrywkowy program "Movie Surfers" na Disney Channel.

Jej aktorskim debiutem była rola Katany w "Legionie samobójców" Davida Ayera.

Od 2019 roku wciela się postać Kimiko Miyashiro w serialu Amazon Prime "The Boys".

Wkrótce zobaczymy ją też u boku Brada Pitta w filmie "Bullet Train".

"The Boys": Kiedy premiera trzeciego sezonu?

Przewrotny serial komiksowy "The Boys" to jeden z największych hitów platformy streamingowej Amazon Prime. Serial  opowiada o świecie, w którym stworzeni przez prywatną korporację superbohaterowie walczą ze złem. Jednak pod fasadą bohaterskich i szlachetnych zachowań kryje się ich hipokryzja i wiele niewygodnych tajemnic. O ujawnienie ich walczą tytułowe "Chłopaki", czyli mściciele, którzy - choć nie mają nadludzkich umiejętności - stawiają czoła potężnym superbohaterom.

Fani "The Boys" musieli czekać prawie dwa lata na premierę trzeciego sezonu serialu. Zadebiutuje on na platformie Amazon Prime 3 czerwca tego roku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Boys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy