Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 22
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Szkoła uwodzenia": Powstanie serialowa wersja kultowego filmu

"Szkoła uwodzenia" z 1999 roku doczeka się serialowego remake'u. Stworzeniem tej produkcji zajmie się Amazon Studios. Właśnie ogłoszono nazwiska aktorów, którzy w niej wystąpią. Główne role zagrają: Sarah Catharine Hook, Zac Burgess, Khoebe Clarke, jak również Sean Patrick Thomas, który wystąpił w filmie z 1999 roku. Serial prawdopodobnie trafi na platformę streamingową Amazon Prime Video.

Jak informuje portal "Variety", bohaterami serialu "Cruel Intentions" będzie bezwzględne rodzeństwo, które zrobi wszystko, by utrzymać się na szczycie społecznej piramidy elitarnego koledżu w Waszyngtonie. Po brutalnych wydarzeniach, które zagrożą istnieniu całego poukładanego świata, w jakim żyją, nie cofną się przed niczym, by utrzymać władzę i pozycję. Podejmą się nawet uwiedzenia córki wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

"Szkoła uwodzenia" jako serial. Wystąpi jedna z gwiazd kultowego filmu

"Variety" podaje też pełną obsadę serialu "Cruel Intentions", zaznaczając jednak, że zdobyło ją ze swojego źródła, które nie zostało oficjalnie potwierdzone przez Amazon. Sarah Catherine Hook wcieli się w rolę Caroline, Zac Burgess zagra postać Luciena, a Khobe Clarke wystąpi tu jako Scott. W pozostałych rolach zobaczmy: Brooke Lenę Johnson jako Beatrice, Sarę Silva jako CeCe, Johna Harlana Kima jako Blaise'a oraz Myrę Molloy jako Annie. Laura Benanti wcieli się w rolę matki Caroline, a Jon Tenney zagra amerykańskiego kongresmana Russella. W serialu zagra też Sean Patrick Thomas, który w 1999 roku wystąpił w filmie "Szkoła uwodzenia". Aktor wcieli się w postać profesora Chadwicka.

Reklama

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu w Toronto. Według zapowiedzi firmy Amazon produkcja będzie telewizyjną wersją "Szkoły uwodzenia" z 1999 roku, która z kolei była luźną wariacją na temat klasycznych "Niebezpiecznych związków". Scenariusz nowego serialu napisały Phoebe Fisher ("Assassination Nation") i Sara Goodman ("Kaznodzieja").

Nie jest to pierwsza próba przeniesienia "Szkoły uwodzenia" na mały ekran. W 2016 roku stacja NBC zamówiła serialową kontynuację filmu, w której miała wystąpić jego gwiazda, Sarah Michelle Gellar. Do jej realizacji jednak nie doszło. Jeszcze wcześniej stacja Fox próbowała nakręcić serialowy prequel. Produkcja nigdy nie została wyemitowana, a trzy jej pierwsze odcinki zmontowano w przeznaczony od razu na rynek wideo film "Szkoła uwodzenia 2".

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy