Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 17
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spike Lee wyreżyseruje serial o kadetach szkoły wojskowej

Kolejnym serialowym projektem Amazonu będzie produkcja poświęcona amerykańskiemu programowi szkoleń wojskowych ROTC (Reserve Officers' Training Corps). Autorkami scenariusza są Jalysa Conway ("9-1-1: Teksas") oraz Rebecca Murga ("Because of You"), a reżyserią zajmie się sam Spike Lee ("Czarne bractwo. BlacKkKlansman").

Program ROTC powstał z myślą o studentach koledżów i uniwersytetów, którzy w zamian za pokrycie czesnego przez armię zobowiązują się do odbycia kilkuletniej służby wojskowej. W ramach tego programu studenci szkolą się na stopień podoficerski, a po ukończeniu nauki mają zagwarantowane zatrudnienie. Bohaterami powstającego serialu będą wchodzący w dorosłość młodzi ludzie, którzy decydują się na przystąpienie do ROTC, by opłacić w ten sposób czesne na elitarnym uniwersytecie. Temat dobrze znają obie scenarzystki tego serialu, bo opłaciły swoją edukację służąc w amerykańskim wojsku.

Reklama

Spike Lee wyreżyseruje musical o... Viagrze

Dla nagrodzonego Oscarem Spike’a Lee, który będzie nie tylko reżyserem, ale też producentem tego serialu, będzie to kolejny projekt zrealizowany na potrzeby małego ekranu. W latach 2017-2019 wyreżyserował wszystkie dziewiętnaście odcinków zrealizowanego na podstawie swojego filmu serialu zatytułowanego "Ona się doigra". Pomimo dobrych recenzji, platforma streamingowa Netflix zdecydowała się jednak na skasowanie tej produkcji po dwóch sezonach.

Spike Lee aktualnie zajęty jest też realizacją nowego filmu kinowego. Będzie to musical poświęcony wydarzeniom, które doprowadziły do wynalezienia Viagry. Znajdą się w nim oryginalne kompozycje autorstwa Stewa Stewarta i Heidi Rodewald. Scenariusz filmu powstał na podstawie artykułu Davida Kushnera zatytułowanego "All Rise: The Untold Story of the Guys Who Launched Viagra" ("Wstajemy. Nieznana opowieść o kolesiach, którzy wynaleźli Viagrę"). 


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Spike Lee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy