Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwszy sezon był w Polsce hitem. Nadchodzi drugi z gośćmi specjalnymi

Gwiazda kina, mistrzyni świata sztuk walki i triumfator pierwszego sezonu rzucają wyzwanie nowej obsadzie programu "LOL: Kto się śmieje ostatni". Katarzyna Figura, Joanna Jędrzejczyk i Michał Meyer pośród gości specjalnych drugiego sezonu wyjątkowego show komediowego. Pierwsza odsłona zyskała ogromną sympatię widzów.

Nowa ekipa, nowe gagi, wyjątkowi goście specjalni i jeszcze więcej śmiechu – pierwszy polski show komediowy Prime Video – "LOL: Kto się śmieje ostatni" – powraca 26 kwietnia na Prime Video z drugim sezonem. Na biorących udział w show komediowym artystów i komików czeka naprawdę wielka niespodzianka – niecodzienni goście specjalni! Uczestników będą rozśmieszać gwiazdy polskiego kina, sportu i kabaretu.

"LOL: Kto się śmieje ostatni": Goście specjalni

Gośćmi specjalnymi drugiego sezonu "LOL: Kto się śmieje ostatni" będą: znana z niezapomnianych kreacji komediowych i słynąca z poczucia humoru Katarzyna Figura, zawodniczka sztuk walki, mistrzyni świata i Europy - Joanna Jędrzejczyk, uwielbiany aktor komediowy- Sebastian Stankiewicz, artystka kabaretowa - Olga Łasak, oraz aktor filmowy i teatralny, a także wielki zwycięzca pierwszego sezonu "LOL: Kto się śmieje ostatni" - Michał Meyer.

Reklama

Wyjątkowe zadanie w programie będzie miał mąż jednej z uczestniczek, Zosi Zborowskiej-Wrony – Andrzej Wrona. Siatkarz, były reprezentant Polski i mistrz świata zaprezentuje umiejętności, o które nikt go nie podejrzewa.

"Jestem aktorką filmową i teatralną, komediową i dramatyczną. Nie potrafię określić, która z tych form sztuki jest dla mnie najłatwiejsza a która najtrudniejsza. Wszystko to jest fascynującym wyzwaniem!"  –mówi Katarzyna Figura. "Ale jesteśmy teraz w temacie "LOL-a" i na tym się skoncentrujmy. Rozśmieszanie innych to, wbrew pozorom, wymagające i trudne zadanie – każdy z nas ma przecież inne poczucie humoru, a to jest kluczowe! Miałam wielkie szczęście, że znów (po wielu latach!) spotkałam się na planie "LOL" z fenomenalnym komediowym (i dramatycznym) aktorem Cezarym Pazurą. To jest kultowe spotkanie. Świetna przygoda - LOT LOL! Zapnijcie pasy! Lecimy ostro i bez trzymanki! – dodaje Figura w programie znana jako Katie Shape. 

"Pojawienie się na ekranie w zupełnie innej niż dotychczas roli było dla mnie wyzwaniem, ale też świetną zabawą" – mówi Joanna Jędrzejczyk. "Czas spędzony na planie z tą świetną ekipą zapamiętam na długo. Najtrudniejszym wyzwaniem było przygotowanie takich żartów, które na pewno podziałają na uczestników. Chciałam ich zaskoczyć swoim pojawieniem się na planie i myślę, że się udało. Jestem przekonana, że widzowie będą się dobrze bawić" – dodaje Jędrzejczyk.

"LOL: Kto się śmieje ostatni": Na czym polega program?

W sześcioodcinkowym show dziesiątce popularnych artystów i komików przyświeca jedna misja: rozśmieszać siebie nawzajem, powstrzymując się od śmiechu. Ten, kto dotrwa do końca, wygra nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł., która zostanie przekazana na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. Uczestnicy "LOL-a" są pod stałą obserwacją kamer, które rejestrują wszystkie najdrobniejsze szczegóły, a czuwający nad całością Cezary Pazura, ze swojego control roomu jest w stanie zauważyć nawet najmniejszy grymas uśmiechu. Nad zachowaniem kamiennej twarzy przy jednoczesnym rozśmieszaniu siebie nawzajem intensywnie pracować będą: Zosia Zborowska - Wrona, Jerzy Kryszak, Sonia Bohosiewicz, Blowek, Piotr Stramowski, Katarzyna Kwiatkowska, Maciej Musiałowski, Michał Wójcik, Paweł Chałupka oraz Adam Woronowicz.

Za produkcję składającej się z sześciu półgodzinnych odcinków serii Prime Video odpowiada Michał Brożonowicz z Constantin Entertainment Polska. Producentem wykonawczym jest Michał Górski. Program jest adaptacją popularnej japońskiej produkcji oryginalnej HITOSHI MATSUMOTO Presents Documental z Hitoshi Matsumoto w roli głównej. Format spotkał się z uznaniem widzów i powstały jego lokalne wersje w Meksyku, Australii, Niemczech, Włoszech, Francji, Indiach, Hiszpanii, Kanadzie, Brazylii, Holandii, RPA, Irlandii i Polsce.

"LOL: Kto się śmieje ostatni": Kiedy premiera drugiego sezonu?

Dwa pierwsze z sześciu odcinków pojawią się w piątek, 26 kwietnia, a kolejne dwa będą emitowane co tydzień na Prime Video.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: LOL: Kto Się Śmieje Ostatni | Katarzyna Figura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama