Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pan i pani Smith": Maya Erskine gwiazdą serialu Amazona

Maya Erskine ("Obi-Wan Kenobi”) zagra główną rolę w serialowej wersji filmu "Pan i pani Smith". Obok niej w produkcji Amazon Studios zobaczymy Daniela Glovera ("Atlanta").

Maya Erskine zastąpiła w obsadzie "Pana i pani Smith" Phoebe Waller-Bridge, która miała nie tylko zagrać tytułową rolę, ale także być jedną z producentek wykonawczych serialu.

We wrześniu 2021 Waller-Bridge zrezygnowała jednak z udziału w projekcie. Głównym powodem tej decyzji miały być różnice w wizji artystycznej między nią a Donaldem Gloverem

Reklama

"Osoby z otoczenia aktorki twierdzą, że zdobywczyni nagrody Emmy za serial "Fleabag" miała inną wizję twórczą na temat nowo powstającej serii niż Donald Glover, u boku którego miała zagrać" - informował "Hollywood Reporter".

Maya Erskine znana jest dotychczas jako autorka i odtwórczyni głównej roli serialu "PEN15", za który otrzymała dwie nominacje do nagrody Emmy za najlepszy scenariusz. Mogliśmy ją oglądać także w serialach "Man Seeking Woman" oraz "Bez zobowiązań". Na premierę czeka też najnowsza produkcja z jej udziałem - serial "Obi-Wan Kenobi".

"Pan i pani Smith": Kiedy Brad Pitt poznał Angelinę Jolie

Zrealizowana w 2005 roku komedia sensacyjna "Pan i pani Smith" opowiadała o parze płatnych zabójców, którzy w pewnym momencie orientują się, że dostali zlecenie wzajemnej likwidacji.

Film w reżyserii Douga Limana okazał się początkiem płomiennego romansu Brada Pitta i Angeliny Jolie, który z czasem przerodził się w małżeństwo. Para wywołała wówczas nie lada skandal - w czasie kręcenia produkcji gwiazdor był bowiem mężem Jennifer Aniston. 

Nie wszyscy wiedzą, że "Pan i pani Smith" z Pittem i Jolie to remake filmu... Alfreda Hitchcocka z 1941 roku. W głównych rolach u "mistrza suspensu" wystąpili Robert Montgomery i Carole Lombard.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pan i Pani Smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy