Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Night Sky": Amazon kasuje serial z Piotrem Adamczykiem

Od kilku lat Piotr Adamczyk konsekwentnie pracuje na swoją pozycję nie tylko w polskim, ale również zagranicznym show-biznesie. Aktor wystąpił w kilku międzynarodowych produkcjach. Niedawno można było go zobaczyć w serialu Amazona "Night Sky". Niestety, mimo bardzo dobrych opinii krytyków oraz widzów, produkcja zakończy się na pierwszym sezonie.

Piotr Adamczyk rozwija karierę za granicą

Kariera Piotra Adamczyka nie zwalnia tempa! Przeżywa drugą młodość i obecnie pojawia się w produkcjach światowego formatu. Aktor z powodzeniem kontynuuje swoją międzynarodową karierę po występach w serialu science-fiction "For All Mankind" od Apple TV+, a także serialu "Hawkeye" od Disney+.

W tym pierwszym, Piotr Adamczyk wcielił się w postać Sergeia Orestovicha Nikulova a rola ta początkowo była jedynie epizodyczna, lecz w pewnym momencie stał się on dość istotnym drugoplanowym bohaterem. Zaś w trzecim sezonie udział Adamczyka w produkcji ma być jeszcze bardziej rozwinięty.

Reklama

Z kolei w "Hawkeye" zagrał komediową rolę Tomasa, rosyjskiego członka mafii, którego pokochali fani Marvela w Polsce i nie tylko. Jego słynne "We kidnapped you, rozumiesz? You are our hostage now, rozumiesz to?!" poszło w viral na cały świat. 

"Night Sky": Fabuła serialu

Niedawno aktor zagrał w produkcji Amazon Prime Video "Night Sky", która miała już swoją premierę na platformie Amazona. Tym razem Piotr Adamczyk wystąpił u boku m.in. J.K. Simmonsa oraz Sissy Spacek. "Zagrać z Sissy Spacek i J.K. Simmonsem gdzieś tam daleko... Musiałem chyba kiedyś poprosić o to złotą rybkę, bo się spełniło" - napisał aktor na swoim Instagramie. 

Fabuła serialu skupia się na losach postaci granych przez dwójkę tych aktorów, czyli Franka i Irene. Są oni emerytowanym małżeństwem z 50-letnim stażem, a na swoim podwórzu wiele lat temu odkryli oni portal/komnatę, która prowadzi na opuszczoną, obcą planetę. Początkowo wydaje im się, że trzymają tę informację w tajemnicy, jednak wszystko się zmienia, gdy poznają tajemniczego mężczyznę - Jude’a (Chai Hansen), który zaczyna zadawać im niewygodne pytania...

Amazon kasuje serial po pierwszym sezonie

Serial miał swoją premierę 20 maja i szybko stał się najpopularniejszym tytułem na Amazon Prime Video w Polsce. Niestety, mimo pozytywnych opinii zarówno krytyków, jak i widzów Amazon postanowił zakończyć produkcję na jednym sezonie. "Zbyt niska oglądalność produkcji przy wysokich kosztach produkcji zmusiła przedstawicieli platformy Prime Video do podjęcia decyzji o zakończeniu przygody z serialem, za który jako showrunner odpowiadał Daniel C. Connolly" - informuje portal Filmozercy.com.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy