Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na ten serial czekają miliony. Będzie przeznaczony tylko dla wybranych osób?

Na serial "Fallout", oparty na kultowej grze wideo, czekają miliony fanów na całym świecie. Jakiś czas temu pojawiły się jednak obawy, że będzie on przeznaczony przede wszystkim dla osób, które świetnie znają oryginał. Głos w tej sprawie zabrał właśnie stojący za produkcją Jonathan Nolan.

Jonathan Nolan, czyli brat twórcy oscarowego "Oppenheimera", jest reżyserem i producentem serialu "Fallout". Zapytany, czy jego nowe dzieło ma zadowolić przede wszystkim fanów kultowej gry, stanowczo zaprzeczył. Zapewnił, że stworzył opowieść, która ma za zadanie spełnić pokładane w niej nadzieje twórców.

"Wydaje mi się, że nie można przygotować się na zadowolenie grupy fanów oryginału. Ani nikogo innego, oprócz samego siebie. Uważam, że trzeba zrobić serial według własnych przekonań i wierzyć, że jako twórcy - i również jako fani serii gier - będziemy w stanie stworzyć opowieść z najważniejszych elementów w najlepszej możliwej wersji"- zapewnił Nolan.

Reklama

"Fallout": Fabuła i zwiastun

"Fallout" opowiada o życiu w postapokaliptycznym Los Angeles, w którym 200 lat  po zagładzie nuklearnej ludzie zmuszeni są do zamieszkania w luksusowych, podziemnych bunkrach, aby chronić się przed promieniowaniem, mutantami oraz niebezpiecznymi bandytami. W takich warunkach bohaterowie muszą nauczyć się żyć w bardzo złożonym świecie.

Lucy (Ella Purnell) to pełna optymizmu mieszkanka schronu, którą charakteryzuje typowy, amerykański duch działania. Jej spokojna natura i idealistyczne podejście do życia zostaje wystawione na próbę, kiedy musi opuścić schron, aby ratować swojego ojca. 

Maximus (Aaron Moten), młody żołnierz, który awansuje w militarnej frakcji Brotherhood of Steel, robi wszystko, aby realizować cele Bractwa mające przywrócić prawo i porządek na pustkowiach. 

Z kolei Ghulem (Walton Goggins) to moralnie dwuznaczny łowca nagród, który wciąż nosi w sobie 200-letnią historię postnuklearnego świata.

Zobacz zwiastun serialu "Fallout"!

"Fallout": Kiedy premiera?

Oparty na bestsellerowej serii gier wideo serial "Fallout" będzie można oglądać na Prime Video od 11 kwietnia.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Fallout
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy