Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 49
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mocna zapowiedź Prime Video! Ikona kina w widowisku o gladiatorach

Najnowsza propozycja Prime Video, która na platformie pojawi się w drugiej połowie lipca, to serial w reżyserii mistrza hollywoodzkich widowisk Rolanda Emmericha (odpowiedzialny m.in. za "Dzień Niepodległości" oraz "Moonfall") wraz z Anthonym Hopkinsem zabierze widzów w świat starożytnego Rzymu i walk gladiatorów.

"Those About To Die": Anthony Hopkins w widowisku o starożytnym Rzymie

"Those About To Die" to serial non-fiction, którego scenariusz został zainspirowany powieścią Daniela P. Mannixa. W 10-odcinkowej historii widzowie zobaczą wyścigi rydwanów, walki gladiatorów oraz powstanie Koloseum. W rolę cesarza Wespazjana wcieli się w Anthony Hopkins, a na ekranie będą mu partnerować m.in. znany z "Gry o Tron" Iwan Rheon, Tom Hughes ("Angielka"), Sara Martins ("Śmierć pod palmami").

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnego opisu, "Those About to Die" "odkrywa świat igrzysk, charakteryzujący się chciwością, dążeniem do władzy i korupcją. Na Circus Maximus panują cztery korporacje patrycjuszów - frakcje Niebieskich, Czerwonych, Białych i Zielonych, które kontrolują najcenniejsze udziały".

Reklama

"Those About To Die": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Those About To Die" zadebiutuje na platformie Prime Video 19 lipca 2024 roku. Przypomnijmy, że w tym roku na Prime Video pojawi się również nowy sezon "Władcy Pierścieni".

Zobacz też: Gorąca polska nowość! Twórca "Znachora" kręci serial dla SkyShowtime

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Prime Video | Anthony Hopkins
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy