Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lara Croft bohaterką serialu! Nie zgadniecie, kto pisze scenariusz!

Phoebe Waller-Bridge, gwiazda i twórczyni przeboju "Fleabag", będzie pracowała nad serialową wersją przygód Lary Croft. Serial oparty na kultowej serii gier wideo "Tomb Raider" zamówiła platforma Amazon.

Phoebe Waller-Bridge: Od "Fleabag" do Lary Croft

Amazon zamówił u Phoebe Waller-Bridge, autorki hitu "Fleabag", scenariusz nowej wersji "Tomb Raider". Reżyserka, scenarzystka i aktorka będzie również producentką wykonawczą serialu opartego na kultowej serii gier wideo, której bohaterką jest poszukiwaczka przygód Lary Croft.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Amazon oficjalnie ogłosił tę informację podczas niedawnej prezentacji nowych projektów filmowych i serialowych.

"Phoebe od zawsze kochała Larę Croft i wkrótce rozpoczniemy poszukiwania aktorki, która zagra tę kultową rolę" - powiedziała Jennifer Salke, szefowa Amazon MGM Studios.

Reklama

"Gdybym mogła powiedzieć mojemu nastoletniemu ja, że to się dzieje, myślę, że by eksplodowało z radości. (...) Nie mogę się doczekać, aby przeżyć tę przygodę" - skomentował te słowa Waller-Bridge.

Serial "Tomb Raider" będzie tworzony na mocy porozumienia między Crystal Dynamics i Amazon MGM Studios.

Jak dotąd najsłynniejszą filmową Larą Croft była Angelina Jolie, która w kultową bohaterkę wcieliła się w filmach "Lara Croft: Tomb Raider" (2001) i "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" (2003).

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Lara Croft | Tomb Raider
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy