Reklama

Amazon Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
3,7
Słaby
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Kate Beckinsale: Żyje według własnych zasad

Piękna aktorka ma 47 lat, a energii może jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Brytyjka ma na koncie wiele ról, ale ostatnio mówi się więcej o jej związkach z coraz młodszymi mężczyznami. Kate Beckinsale jeszcze długo nie przestanie zaskakiwać.

W ubiegłym roku Kate Beckinsale sfinalizowała rozwód z Lenem Wisemanem. Aktorka oraz reżyser filmowy byli małżeństwem przez 15 lat. W 2016 roku aktorka złożyła papiery rozwodowe. Wcześniej związana była z aktorem Michaelem Sheenem, którego porzuciła dla drugiego męża.

Reklama

Po kolejnym rozwodzie Beckinsale rzuciła się w wir romansów. Złośliwi wytykają jej wiek nowych partnerów. Aktorka wybierała bowiem coraz młodszych mężczyzn, którzy według niektórych bardziej pasują do jej 21-letniej córki niż dojrzałej aktorki.  

Gwiazda nie przejmuje się jednak nieprzychylnymi komentarzami. Już wielokrotnie wdawała się w dyskusje z internautami. Aktorka nie boi się wyrażać swojego zdania w dosadnych słowach. "Czuję, że przeżywasz kryzys wieku średniego czy coś takiego" - napisał pod jednym ze zdjęć internauta. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Beckinsale. "Myślę, że to dlatego, ponieważ jesteś denerwującym dupkiem" - odpisała. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje