Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Fallout": Nowy serial twórców "Westworld". Są pierwsze zdjęcia!

Prime Video pokazało pierwsze zdjęcia z planu serialu "Fallout", osadzonego w świecie bestsellerowej serii gier wideo. Premiera produkcji zaplanowana jest na 12 kwietnia 2024.

Serial "Fallout" jest oparty na jednej z najlepszych serii gier wideo wszech czasów. 200 lat po apokalipsie, mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych są zmuszeni do powrotu do napromieniowanego piekła, które pozostawili ich przodkowie - i są zszokowani odkryciem niesamowicie złożonego, dziwnego i bardzo brutalnego świata, który na nich czeka.

Serial wyprodukowało Kilter Films, a producentami wykonawczymi są Jonathan Nolan i Lisa Joy - twórcy nagradzanego serialu HBO "Westworld". Nolan wyreżyserował pierwsze trzy odcinki. Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner są producentami wykonawczymi, scenarzystami i showrunnerami.

Reklama

"Fallout": Kto jest kim?

W głównych rolach zobaczymy: Ellę Purnell ("Yellowjackets"), Waltona Gogginsa ("Nienawistna ósemka") i Aarona Motena ("Wyzwolenie").

Ella Purnell wciela się w Lucy - optymistyczną i pełną chęci do działania mieszkanką Krypty. Jej spokojna i idealistyczna natura zostaje wystawiona na próbę, gdy ludzie krzywdzą jej bliskich. Z kolei Aaronowi Motenowi przypadła w udziale rola Maximusa. To młody żołnierz, który ukrywa swoją tragiczną przeszłość, służąc w militarystycznej frakcji o nazwie Bractwo Stali. Wierzy w szlachetność misji Bractwa, polegającej na zaprowadzeniu prawa i porządku na Pustkowiach - i zrobi wszystko, by zrealizować ich cele.

Walton Goggins gra Ghula, który przetrwał na pustkowiach jako łowca nagród. Jest pragmatyczny, bezwzględny i skrywa tajemniczą przeszłość.

W serialu zobaczymy także Kyle'a MacLachlana ("Twin Peaks"), który wcieli się w "Hanka nadzorcę" - nadzorcę Krypty 33 i ojca Lucy. 

W obsadzie serialu znaleźli się także: Moisés Arias ("Król Staten Island"), Sarita Choudhury ("Homeland"), Michael Emerson ("Impersonalni"), Leslie Uggams ("Deadpool"), Frances Turner ("The Boys"), Dave Register ("Heightened"), Zach Cherry ("Rozdzielenie"), Johnny Pemberton ("Ant-Man"), Rodrigo Luzzi ("Nierozłączni"), Annabel O'Hagan ("Prawo i porządek: sekcja specjalna"), Xelia Mendes-Jones ("Koło czasu").

Serial będzie dostępny wyłącznie w serwisie Prime Video w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie. 

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy