Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Ramon urządza bankiet. Trini odkrywa prawdę o pracy męża

"Akacjowa 38" to jedna z ulubionych telenowel Polaków. Hiszpański serial zaskarbił sobie sympatię wielu telewidzów. Każdy epizod obfituje w niespodziewane zwroty akcji oraz emocjonujące momenty. Co się wydarzy w odcinkach 386-390? Nudno z pewnością nie będzie. Sprawdź nasze streszczenia.

"Akacjowa 38" to hiszpański serial, który polscy telewidzowie mogą oglądać od 2023 roku. O czym opowiada owa produkcja? Akcja serialu rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Historia rozpoczyna się od ukazania losów matki i córki, które wskutek dramatycznych wydarzeń muszą opuścić swój dom. Kobiety uciekają ze swojej rodzinnej miejscowości, zmieniają tożsamość, a następnie zatrudniają się jako służba w pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie.

"Akacjowa 38" odcinek 386 – streszczenie

Leonor rozmawia ze swoją matką. Postanawia dać jej ultimatum. Dziewczyna grozi, że wyprowadzi się razem z Pablem, jeśli Casilda do nich nie wróci. Ramon organizuje w domu męski bankiet. Trini odkrywa, z kim jej mąż robi interesy. 

Reklama

Tymczasem Leandro uznaje Victora za swojego syna, z czym nie może pogodzić się Susana. Cayetana kładzie kamień węgielny w miejscu, w którym ma zostać wybudowana nowa szkoła. 

"Akacjowa 38" odcinek 387 – streszczenie

Podczas bankietu Ramona dochodzi do spięcia pomiędzy gospodarzem a niezaproszonym donem Clemente. Cayetana przemawia na uroczystości. 

Paciencia powoli traci wzrok. Tymczasem Servando zostaje oskarżony o nieuczciwe praktyki handlowe. Niespodziewanie w mieście dochodzi do kolejnego incydentu.

"Akacjowa 38" odcinek 388 – streszczenie

Martin jest w poważnych kłopotach prawnych. Dowiaduje się o tym Casilda. Mauro rozmawia z Teresą i mówi jej, że zamierza wziąć ślub z Humildad. Z kolei Felipe ostrzega Servanda przed konsekwencjami jego działań. Powodem tego jest ubiór mężczyzny. 

Tymczasem Trini rozmawia z Celią. Żona Ramona mówi jej, że nie udało jej się znaleźć siedziby firmy jej męża. 

"Akacjowa 38" odcinek 389 – streszczenie

Humildad liczy na przyjaźń z Cayetaną. Tymczasem Trini rozmawia z Ginesem i każe mu powiedzieć, jakie interesy robi z Ramonem.

Cayetana stara się przekonać sekretarza Olivę do zmiany decyzji w sprawie szkoły. Kobieta ma nadzieję, że uda jej się odwieść go od pomysłu przeznaczenia 20 miejsc dla sierot w szkole. Leonor i Pablo rozmawiają z Felipe. Obydwoje chcą, by ten został obrońcą Martina. 

"Akacjowa 38" odcinek 390 – streszczenie

Trini dowiaduje się, że jej mąż jest lichwiarzem. Z kolei Felipe zgadza się zostać obrońcą Martina. Casilda przyjmuje ten fakt z ulgą. 

Leandro rozmawia z Julianą na ulicy. Przy wielu świadkach wyznaje kobiecie miłość. Teresa zauważa, że Cayetana wpłynęła na sekretarza Olivę.

"Akacjowa 38" odc. 386-390 – kiedy i gdzie oglądać?

"Akacjowa 38" to hiszpański serial, który można oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45 na antenie TVP 2. Kiedy zostaną wyemitowane odcinki 386-390? Poniżej lista: 

  • odcinek 386 – emisja w poniedziałek 27 maja o godzinie 18:45 w TVP 2; 
  • odcinek 387 – emisja we wtorek 28 maja o godzinie 18:45 w TVP 2; 
  • odcinek 388 – emisja w środę 29 maja o godzinie 18:45 w TVP 2; 
  • odcinek 389 – emisja w piątek 31 maja o godzinie 18:45 w TVP 2; 
  • odcinek 390 – emisja w sobotę 1 czerwca o godzinie 18:45 w TVP 2. 

Z uwagi na Boże Ciało, "Akacjowa 38" nie zostanie wyemitowana w czwartek 30 maja. Powtórki serialu można obejrzeć od poniedziałku do piątku o godzinie 13:15 na TVP 2. Wszystkie odcinki "Akacjowe 38" są emitowane na platformie TVP VOD.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy