Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1560
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Odc. 339-343. Ślub kończy się tragedią. Czy bohaterowie przeżyją?

"Akacjowa 38" to serial kostiumowy, który zdobył serca widzów TVP2 od pierwszych odcinków. W najnowszych epizodach odkryjemy, co stoi za dziwnym zachowaniem Ursuli. Czy Cayetanie uda się dochować swojej obietnicy? Mieszkańcy kamienicy przy Akacjowej będą mieli okazję uczestniczyć w ślubie Trini i Ramona. Czy parę czeka happy end?

"Akacjowa 38" to serial opowiadający o losach mieszkańców kamienicy przy tytułowej ulicy. Fabuła hiszpańskiej produkcji dzieje się w Madrycie na przełomie XIX i XX wieku. Poznajemy losy Manueli, która zmuszona jest do ucieczki przed przeszłością. Kobieta przyjmuje nowe imię i zaczyna pracę jako pokojówka. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów w najnowszych odcinkach serialu?

"Akacjowa 38": Odc. 339 - streszczenie

Zachowanie Ursuli zaczyna wzbudzać zdziwienie. Dziewczyna staje bezczelna i pewna siebie. Szczególnie zaniepokojona jest Cayetana, która prosi Fabianę, aby znalazła przyczynę podejrzanego zachowania.

Reklama

Tano widzi jak Maria Luisa i Victor się całują. Dziewczyna jest tym załamana. Sytuacją zaczyna się interesować Trini. Teresa z kolei skupia się na Cayetanie. Zaczyna wypytywać o nią Celię.

Martin odmawia dokonania zamachu na życie Feliksa. Z tego powodu cała akcja zostaje odwołana.

"Akacjowa 38": Odc. 340 - streszczenie

Teresa ma wyrzuty sumienia, spowodowane przez to, że wykorzystała Celię. Czuje jednak, że nie miała wyjścia i musiała postąpić w ten sposób. Ramon rozmawia z Victorem, na temat relacji chłopaka z jego córką. Prosi on Ramona o zgodę na ślub. Ojciec zgadza się po namyśle.

Dziewczyna Maura, Humildad marzy o tym, aby być niezależną. Aby się usamodzielnić, znajduje pracę. Mówi o tym chłopakowi.

"Akacjowa 38": Odc. 341 - streszczenie

Victor stara się przekonać Marię Luisę, że do niczego nie doszło podczas spania w łóżku Lolity. Cayetana szantażuje Feliksa, aby wspomógł jej fundację. Ursula spotyka się z Cayetaną, aby powiedzieć, że wie o tym, czyją jest córką. Obiecuje jej, że zachowa jej obietnicę dla siebie, pod warunkiem że kobieta będzie jej okazywać większy szacunek. Martin oświadcza się Casildzie, a Leandro zamierza oświadczyć się Julianie.

"Akacjowa 38": Odc. 342 - streszczenie

Humildad i Mauro podejmują decyzję o rozstaniu. Fabiana i Cayetana tworzą plan, aby pozbyć się Ursuli. Co więcej, Cayetana zakazuje Celii przyjaźni z Ursulą.

Leandro z zamiarem oświadczenia się Julianie, zaprasza ją na prywatne spotkanie. Felix ulega groźbom Cayetany, o czym mówi Maurowi. Daje jej pozwolenie na wybudowanie szkoły.

Calanda ukrywa w kwiatach bombę i daje je Casildzie. Chce, aby zaniosła ją do kościoła, w którym ma się odbyć ślub.

"Akacjowa 38": Odc. 343 - streszczenie

Odbywa się ślub Ramona i Trini. Przyjaciele i znajomi przychodzą do kościoła na uroczystość. Casilda pragnie, aby Martin też przyszedł, ale ostatecznie decyduje się pomóc mu w pracy.

Mauro denerwuje się, ponieważ ma zbyt mało ludzi, aby zapewnić bezpieczeństwo gościom. Podczas ceremonii nagle wybucha bomba. Czy mieszkańcy Akacjowej przeżyją?

"Akacjowa 38": Odc. 339-343 - kiedy i gdzie oglądać?

"Akacjową 38" możemy oglądać na antenie TVP 2 o godzinie 18:45 od poniedziałku do soboty. Najnowsze odcinki będzie można obejrzeć:

  • "Akacjowa 38" odc. 339 - w poniedziałek 25 marca,
  • "Akacjowa 38" odc. 340 - we wtorek 26 marca,
  • "Akacjowa 38" odc. 341 - w środę 27 marca,
  • "Akacjowa 38" odc. 342 - w czwartek 28 marca,
  • "Akacjowa 38" odc. 343 - w piątek 29 marca.

Powtórki serialu wyświetlane są następnego dnia o godzinie 13:15 również na antenie TVP 2. Ponadto wszystkie do tej pory wyemitowane epizody dostępne są w każdej chwili na platformie TVP VOD.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy