Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38 "odc. 321-326. Cayetana odkrywa prawdę o swojej przeszłości

Akacjowa 38" to hiszpański serial, który na antenie TVP 2 emitowany jest od początku 2023 roku. W najbliższych odcinkach losy bohaterów znów zaskoczą zebraną przed telewizorami widownię. Najwięcej zamieszania otoczy postać Cayetany, która próbuje poznać prawdę na temat swojego dzieciństwa. Swoją prywatną walkę stoczy też Mauro. Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 321-326!

Akacjowa 38 to nowa telenowela historyczna, której akcja rozpoczyna się pod koniec XIX w. w Hiszpanii. Fabuła serialu toczy się wokół losów matki i córki, które wskutek dramatycznych wydarzeń, muszą uciekać ze swojego dotychczasowego domu. Kobiety zmieniają tożsamość i zatrudniają się jako służba w pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie. 

Ta historia, pełna piękna i zawiłości epoki, szybko zdobyła uznanie wśród polskiej publiczności, oferując wgląd w życie ukrywających się bohaterek. Ich losy od początku 2023 roku można śledzić na antenie TVP2.

Reklama

"Akacjowa 38": odc. 321 - streszczenie odcinka

Lourdes, która wcześniej uległa podejrzanemu wypadkowi, dosięga śmierć. Teresa zgadza się na propozycję Maura i wynajmuje go za pieniądze jako prywatnego detektywa, aby zdobył dowody obciążające Cayetanę. Pierwsza wypłata Mauro przekazuje jednak Humildad, która przyznaje, że okradł ją własny ojciec. 

Rosina i Maximiliano próbują złagodzić gniew Cayetany, którego źródłem jest niedawny artykuł prasowy. Ta jednak skupia się tylko i wyłącznie na ukaraniu swoich służących.

"Akacjowa 38": odc. 322 - streszczenie odcinka

Mauro ucieka się do szantażu, aby szef przekazał mu akta Cayetany. W tym czasie Cayetana zmusza sąsiadów do zwolnienia całej służby – wszystko z powodu powieści Leanor. 

Maria Luisa uzewnętrznia swój żal wobec matki, która wykorzystywała ją do własnych celów i nie darzyła wystarczającym uczuciem. Mauro nakłania Teresę do zaprzyjaźnienia się z Fabianą, która dowiaduje się, że jej także nie ominie zwolnienie.

"Akacjowa 38": odc. 323 - streszczenie odcinka

Sevando i Paciencia przyjmują decyzję o zwolnieniu ze smutkiem, ale także pokorą. Inaczej jest w przypadku Leanor. Mauro nie dowierza swojemu szefowi, który twierdzi, że akta Cayetany zostały skradzione. Celia donosi Teresie, że Mauro z kimś się spotyka. Leonor szantażem wymusza na Cayetanie rozważenie decyzji o zwolnieniu służby.

"Akacjowa 38": odc. 324 - streszczenie odcinka

W ręce Cayetany trafia sprawozdanie lekarskie, według którego w dzieciństwie przeszła ona operację usunięcia wyrostka robaczkowego. To jednak budzi jej wątpliwości, bo na jej brzuchu nie ma żadnej blizny. Cayetana próbując ustalić swoją tożsamość, zwraca się z pytaniem do Fabiany.

Leanor próbuje dowiedzieć się o powodach przygnębienia Marii Luisy. Rosinia jest niezmiernie wdzięczna Pablo, który wykupił z lombardu jej broszkę. Pieniądze z jej zastawu miały sfinansować jej operację plastyczną. 

"Akacjowa 38": odc. 325 - streszczenie odcinka

Teresa, która od Celii dowiedziała się o kochance Maura, nie chce się z nim spotykać. Z kolei Cayetana wyrzuca z Akacjowej Fabianę, nie potrafiąc pogodzić się z faktem, że to jej matka. Przyczyn podłego nastroju Marii Luisy Don Ramon dopatruje się w odkryciu zamiarów swojej rodzicielki. Don Ramon znowu publicznie pojawia się w towarzystwie Trini, co wywołuje oburzenie u Susany. Tymczasem Martin planuje sprawić Casildzie prezent i przeznaczyć na niego całą pierwszą pensję.

"Akacjowa 38": odc. 326 - streszczenie odcinka

Maximiliano idzie na zwarcie z grupą fałszywych lekarzy i wysyła do redakcji gazety list, który doczeka się publikacji na jej łamach. Cayetana jest zrozpaczona i nie opuszcza swojego mieszkania, zaś Fabiana popada w chorobę. Mauro także przeżywa rozterki – postanawia zerwać z Humildad, jednak nie może przełamać się i powiedzieć jej o swoich zamiarach. Victor wraca do swojego dawnego stylu życia i znów zaczyna prowadzić się jak lekkoduch.

"Akacjowa 38" odc. 321-326. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Akacjowa 38" jest stałym punktem programu TVP2, z emisjami zaplanowanymi od poniedziałku do soboty o 18:45. Termin emisji najnowszych odcinków przedstawia się następująco:

  • "Akacjowa 38" odcinek 321: poniedziałek, 4 marca 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 322: wtorek, 5 marca 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 323: środa, 6 marca 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 324: czwartek, 7 marca 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 325: piątek, 8 marca 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 326: sobota, 9 marca 2024.

Dla tych, którzy nie zdołają zobaczyć premierowych emisji, zaplanowano powtórki na kanale TVP2 o 13:15. Dodatkowo serial "Akacjowa 38" jest dostępny na platformie TVP VOD – tam wszystkie wyemitowane już odcinki możemy oglądać o dowolnej porze.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | seriale | streszczenia serialu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy