Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Napięcie rośnie w kolejnych odcinkach. Sprawdź, co się wydarzy

Serial "Akacjowa 38" nieustannie urzeka widzów TVP2, przenosząc ich w głąb skomplikowanego świata emocji i nieprzewidzianych zdarzeń, zachowując przy tym świeżość narracji. Jest to dzieło, w którym precyzja i głębia fabuły idą w parze z mistrzowską opowieścią, sprawiając, że każdy odcinek jest wyjątkowo przemyślany. Od odcinków 344 do 348, saga ta odkrywa nowe aspekty złożonych życiowych historii jej postaci, oferując mieszankę zagadek, intensywnych emocji oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dla widzów serial staje się nie tylko formą rozrywki, ale również okazją do głębszego zastanowienia się nad zawiłościami ludzkiego istnienia i zmiennością losu.

"Akacjowa 38" przenosi swoją publiczność do Madrytu u schyłku XIX wieku, gdzie hiszpańscy twórcy z niezwykłą zręcznością ożywiają obyczaje tamtejszego społeczeństwa. Seria ta wnikliwie przedstawia codzienność burżuazyjnych rodzin, stając się zwierciadłem epokowych zmian. W centrum fabuły znajdują się dramatyczne wydarzenia: po okrutnym zabójstwie swojego męża, Carmen stawia czoła konsekwencjom swoich wyborów, decydując się na desperacką ucieczkę, która zbiega się w czasie z narodzinami jej córki. Kulminacyjnym momentem tej opowieści jest druzgocąca decyzja o zostawieniu dziecka w sierocińcu prowadzonym przez zakonnice, co inicjuje ciąg zdarzeń zmierzających ku nowemu początkowi w pensjonacie przy Akacjowej 38.

Reklama

"Akacjowa 38": odc. 344 - streszczenie odcinka

W ataku tracą życie Felix de la Vega oraz Maximiliano. Victor i Ramon doznają poważnych obrażeń i są przewożeni do szpitala, gdzie później odzyskują świadomość. Ciało Maximiliano jest transportowane na posterunek policji w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Cayetana, pragnąc wynagrodzić Teresie uratowanie własnego życia, spotyka się z odmową, gdyż dziewczyna nie oczekuje żadnej rekompensaty.

"Akacjowa 38": odc. 345 - streszczenie odcinka

Ramon stoi przed ryzykownym zabiegiem chirurgicznym mającym na celu usunięcie metalowego odłamka. W ciele Maximiliana, Mauro odkrył fragment zielonego szkła, co skłoniło go do przypuszczenia, że ładunek wybuchowy mógł być ukryty w zielonym wazonie wypełnionym kwiatami. W związku z tym planuje on przeprowadzenie przesłuchań Guadalupe oraz wszystkich osób pracujących w służbie. Po przeprowadzonej sekcji zwłok, ciało Maximiliana zostaje przetransportowane z powrotem do rodzinnego domu przy Akacjowej.

"Akacjowa 38": odc. 346 - streszczenie odcinka

Don Ramonowi grozi niezbędny zabieg chirurgiczny, który może uratować jego życie. Leandro odkłada wizytę w szpitalu. Juliana nie odstępuje łóżka swojego syna. Casilda dochodzi do wniosku, że miała swój udział w przeprowadzeniu ataku na kościół. Dona Rosina przygotowuje swojego zmarłego męża do pochówku. Celia radzi Teresie, aby zachowała ostrożność wobec Cayetany.

"Akacjowa 38": odc. 347 - streszczenie odcinka

Mauro jest zmuszony odejść od prowadzonego dochodzenia. Servando składa obietnicę swojej żonie, że naprawi uszkodzoną figurkę Matki Boskiej. Cayetana wzywa Teresę na zebranie Patronatu. Ramon budzi się po zabiegu chirurgicznym. Casilda dzieli się swoimi obawami z Lolitą, szukając u niej porady. Humildad decyduje się na wstąpienie do zakonu.

"Akacjowa 38": odc. 348 - streszczenie odcinka

Maria Luisa troszczy się o Victora, który przebywa w szpitalu. Młodzieniec jest zdziwiony troską Leandro o jego stan zdrowia. Fabiana ostrzega Cayetanę przed Ursulą, twierdząc, że nie jest godna zaufania. Przygotowania do pogrzebu Maximiliana trwają. Felipe dzieli się z żoną informacjami o zakupie ziemi przez zmarłego, co spowodowało, że rodzina teraz stoi na skraju bankructwa. Cayetana nakłania zarząd fundacji do podjęcia decyzji o rekonstrukcji kościoła.

"Akacjowa 38" odc. 344-348. Kiedy i gdzie oglądać?

Produkcja "Akacjowa 38" jest stałym punktem w programie TVP2, z emisją nowych odcinków od poniedziałku do soboty o 18:45. Plan emisji najnowszych epizodów wygląda następująco:

  • "Akacjowa 38" odcinek 344: wtorek, 2 kwietnia 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 345: środa, 3 kwietnia 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 346: czwartek, 4 kwietnia 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 347: piątek, 5 kwietnia 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 348: sobota, 6 kwietnia 2024.

Osoby, które nie zdążą na premierowe pokazy, mają możliwość skorzystania z powtórek na kanale TVP2 o 13:15. Co więcej, odcinki "Akacjowej 38" są dostępne do oglądania na życzenie przez platformę TVP VOD, co pozwala na dostęp do serialu w dowolnym czasie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: serial | Akacjowa 38 | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy