Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Kasilda i Martin biorą ślub w więzieniu!

Serial "Akacjowa 38" nieustannie przyciąga widzów dzięki swojej emocjonującej i nieprzewidywalnej fabule. Produkcja wyróżnia się skrupulatnie zaplanowanymi wątkami i częstymi zwrotami akcji, co sprawia, że już od miesięcy cieszy się niesłabnącą popularnością. Najnowsze odcinki, od 402 do 404, wprowadzają nowe historie z życia bohaterów, oferując mieszankę wzruszenia i zaskoczenia. Kasilda i Martin postanawiają pobrać się, bez względu na przeciwności losu.

Hiszpański serial "Akacjowa 38" zadebiutował na ekranach 15 kwietnia 2015, jednak w Polsce pojawił się dopiero w ubiegłym roku. Historia serialu koncentruje się na matce i córce, które po przeżyciu tragicznych wydarzeń muszą uciekać z domu. Przyjmując nowe tożsamości, zaczynają pracę jako służące w pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie. Akcja rozgrywa się pod koniec XIX wieku, ukazując w szczegółach życie różnych klas społecznych tego okresu.

"Akacjowa 38": odc. 402 - streszczenie odcinka

Cayetana informuje Fabianę, że musi pozbyć się sekretarza Olivy, który stał się nieprzewidywalny. Leonor prosi Cayetanę o dostarczenie królowej listu z prośbą o ułaskawienie Martina. W zamian obiecuje opublikować pochlebny artykuł o fundacji Cayetany. Ramon decyduje się na wyjazd z żoną i córką do Ameryki. Maria Luisa obawia się, że Felipe zostanie sam. Tymczasem Servando planuje zarobić na wywiadzie, w którym opowie o swojej żonie.

Reklama

"Akacjowa 38": odc. 403 - streszczenie odcinka

Ramon trafia na komisariat, gdzie składa zeznania dotyczące śmierci Ginesa i Durana. Trini i Maria Luisa, mimo planów wyjazdu z Hiszpanii, pozostają, by wspierać Ramona. Servando dla zysku opowiada dziennikarzowi wyimaginowane historie o Paciencii. Mauro, tuż przed ślubem z Humildad, spędza noc z Teresą.

"Akacjowa 38": odc. 404 - streszczenie odcinka

Ktoś próbuje uprowadzić Marię Luisę, ale Trini udaje się ją uratować. Po powrocie z komisariatu Ramon, dowiedziawszy się o tym incydencie, decyduje, że natychmiast opuszczą miasto. Emiliana, żona sekretarza Olivy, prosi Cayetanę o pomoc w odnalezieniu męża. Mauro wyznaje Humildad, że kiedyś kochał Teresę. Kasilda i Martin zawierają małżeństwo w więzieniu i spędzają noc poślubną w jego celi. Teresa informuje Cayetanę, że zamierza opuścić Akacjową na zawsze, a Cayetana próbuje ją zatrzymać ciepłymi słowami.

"Akacjowa 38" odc. 402-404. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Akacjowa 38" regularnie pojawia się na antenie TVP2, a nowe odcinki są emitowane od poniedziałku do piątku o 18:45. Poniżej znajduje się harmonogram emisji najnowszych epizodów:

  • "Akacjowa 38" odcinek 402: piątek, 21 czerwca 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 403: poniedziałek, 24 czerwca 2024.
  • "Akacjowa 38" odcinek 404: wtorek, 25 maja 2024.

Widzowie, którzy przegapią premierę, mogą obejrzeć powtórki na TVP2 o godzinie 13:15. Oprócz tego, odcinki "Akacjowej 38" są dostępne na platformie TVP VOD, co pozwala na oglądanie serialu w dowolnym momencie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: serial | TVP | Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy