Acacias 38

Akacjowa 38

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Carlota ulega poważnemu wypadkowi

"Akacjowa 38" to nowy serial, który wraz z początkiem roku zagościł na antenie TVP 2. Historia młodej i pięknej Carmen od pierwszego odcinka przyciągają wielu widzów. Jaki los czeka główną bohaterkę? Przedstawiamy streszczenie odcinków 6-10.

"Akacjowa 38" to hiszpański serial kostiumowy opowiadający o losach kilku mieszczańskich rodzin, żyjących w XIX w. Jedną z głównych bohaterek jest piękna Carmen, które źle ulokowała swoje uczucia. Brutalny mąż popchnie ją do zbrodni, która bardzo skomplikuje jej życie. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

"Akacjowa 38" - streszczenie odcinka 6

Carlota staje się ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Wpada pod powóz, doznając poważnych obrażeń. Grozi jej amputacja ręki.  Trini wybiera się na przyjęcie do donny Rosiny.  Maria Luisa pomaga jej wybrać odpowiednią suknię.  Na przyjęcie wybiera się również Leandro, jednak jego matka jest temu przeciwna. Używa podstępu, by zatrzymać chłopaka w domu i udaje omdlenie.

Reklama

Natomiast  Leonor poznaje Claudia - chłopaka, z którym rodzice chcą ją wyswatać. Nie robi on na dziewczynie dobrego wrażenia.

"Akacjowa 38" - streszczenie odcinka 7

Carlota odniosła poważne rany w wypadku, jednak dzięki pomocy ojca udało się jej uniknąć amputacji ręki. Trini pojawia się na przyjęciu u donny Rosiny, jednak czeka ją tam niemiła niespodzianka. Pozostali goście krytycznie komentują jej strój. Kobieta czuje się upokorzona i załamana. Postanawia odejść od męża, by więcej nie szkodzić jego reputacji.

Rosina stara się za wszelką cenę nakłonić Leonor do małżeństwa z Claudiem. Tymczasem Maximiliano informuje żonę o swoim bankructwie.

"Akacjowa 38" - streszczenie odcinka 8

Carlota przebywa w szpitalu. W odwiedziny przychodzi do niej Cayetana.  Do szpitala na badania przybywa również Celia. Niestety diagnoza postawiona przez lekarzy jest druzgocąca dla kobiety.

Doktor Espinosa stara się przekonać ojca Catloty -  Germana - by został jego wspólnikiem. Natomiast Justo zaczyna powoli odzyskiwać pamięć.

"Akacjowa 38" - streszczenie odcinka 9

Celia czuje się załamana po rozmowie z lekarzem. Ramonowi udaje się odszukać Trini. Próbuje przekonać ją do powrotu do domu, jednak bezskutecznie, ponieważ kobieta jest nieugięta. Fabiana  staje w obronie Carloty, co doprowadza do jej zwolnienia.

Doktor Espinosa  udaje się z wizytą do Manueli i składa jej niecodzienną propozycję. Kobieta ma szansę zarobić w zaledwie jeden wieczór znacznie więcej, niż w ciągu całego miesiąca pracy. Czy ulegnie namowom lekarza?

"Akacjowa 38" - gdzie oglądać?

Nowy serial emitowany jest na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Premiera miała miejsce 9 stycznia 2023 r. 

Czytaj również:

"Od przedszkola do Opola" Co robo dziś Michał Juszczakiewicz?

Michał Wiśniewski nie wiedział, że jego żona ma czworo dzieci. "Konsternacja"

Agnieszka Suchora kończy 55 lat. Dopiero się rozkręca?

Zobacz także:

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: seriale | telenowela | streszczenie odcinków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy