Aida

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy serial "Aida"

Aida wychowuje samotnie dwoje dzieci, ale nigdy nie traci ducha, choć życie w kamienicy pełnej ekscentrycznych osobowości nie należy do łatwych. Czy nowy komediowy serial Dwójki przypadnie widzom do gustu? Przekonamy się już wkrótce!

Sklep spożywczy, bar, urokliwa uliczka i nieduże mieszkania – takie dekoracje zbudowano na potrzeby trzynastoodcinkowego serialu komediowego pt. „Aida”, który widzowie Dwójki zobaczą prawdopodobnie jesienią. To adaptacja hiszpańskiej produkcji o tym samym tytule.

– Aida (Sonia Bohosiewicz) to postać, którą łatwo polubić. Mieszka na obrzeżach miasta w kamienicy, gdzie dorastała. Jest matką dwójki niesfornych dzieci. Wychowuje je sama i robi wszystko, aby utrzymać rodzinę na powierzchni. Pozostali bohaterowie to mieszkańcy kamienicy, ludzie którzy potrafią doprowadzić się nawzajem do szału, ale wiedzą też, że w prawdziwych kłopotach mogą zawsze na siebie liczyć – mówi reżyser Xawery Żuławski.

Reklama

Sąsiedzi Aidy to wybuchowy Zibi (Tomasz Sapryk), właściciel baru „Nora Czaka” i Seba (Sebastian Konrad), typ poczciwego intelektualisty.

– To czterdziestolatek, któremu trudno ułożyć sobie życie po rozwodzie – mówi Sebastian Konrad.

Nieudacznikiem jest również brat Aidy, Antek (Michał Zieliński). Mimo trzydziestki na karku nadal mieszka z matką, (Iwona Bielska). Do wszystkiego ma dwie lewe ręce, a jego największym pragnieniem jest zdobycie atrakcyjnej Pauli (Katarzyna Kwiatkowska), która zarabia na życie uprawiając… najstarszy zawód świata.

– Aida uważa go za kompletnego kretyna, on natomiast ma o sobie bardzo dobre mniemanie. Sądzi, że jest tak atrakcyjny, że wszystkie dziewczyny mdleją na jego widok – mówi Michał Zieliński.

Przygotował: Artur Krasicki.

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz | "Aida"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy