Aida

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Nie zamierza zwolnić tempa!

Sonia Bohosiewicz, którą wkrótce zobaczymy w tytułowej roli w nowym serialu TVP 2 "Aida", za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Aktorka nie zamierza jednak z tego powodu zwolnić tempa pracy i szykuje się do nowej roli! Będzie... jurorką w show "Bitwa na głosy".

Sonia Bohosiewicz po raz pierwszy została mamą w styczniu 2009 roku. Na świat przyszedł wtedy Teodor - syn aktorki i biznesmena Pawła Majewskiego. Sonia zwierzyła się wówczas w jednym z wywiadów, że chciałaby mieć więcej dzieci. Za kilka miesięcy jej marzenie o powiększeniu rodziny się spełni. Gwiazda "Aidy" jest w ciąży.

Tydzień temu Sonia Bohosiewicz pojawiła się u boku teścia, znanego reżysera Janusza Majewskiego, na premierze filmu "Róża". Choć starała się zasłaniać swój mocno zaokrąglony brzuch torebką, nie udało się jej ukryć, że jest w błogosławionym stanie. Menadżerka aktorki już następnego dnia potwierdziła oficjalnie, że jej podopieczna rzeczywiście spodziewa się dziecka. Dodała też, że Sonia nie zamierza na razie rezygnować ze swoich zawodowych planów i wciąż będzie pracowała.

Reklama

Jest już niemal pewne, że Sonia Bohosiewicz zastąpi Grażynę Szapołowską w fotelu jurora show "Bitwa na głosy". Producenci programu co prawda oficjalnie nie potwierdzili dotąd tej informacji, ale dowiedzieliśmy się, że rozmowy z aktorką na ten temat są już zakończone. Sonia, która wiele razy udowodniła, że świetnie śpiewa, przyjęła rolę jurorki w show i będzie oceniała uczestników występujących w chórach prowadzonych m.in. przez Edytę Górniak, Natalię Kukulską i Ryszarda Rynkowskiego.

Ostatnie miesiące były dla Soni Bohosiewicz bardzo pracowite. Zagrała główną rolę w serialu "Aida" (premiera w TVP 2 już za kilka dni!), wystąpiła w kilku filmach. Na premierę czeka aż pięć nowych produkcji kinowych z jej udziałem - w marcu zobaczymy ją w komedii "Kac Wawa", w kwietniu do kin wejdzie "Syberiada polska", a w następnej kolejności "Być jak Kazimierz Deyna", "Taniec śmierci. Sceny z Powstania Warszawskiego" i "Obława".

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: 'Aida' | Sonia Bohosiewicz | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy