Aida

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec "Aidy" pełen zdrad i wyznań!

Serial opowiadający o losach samotnej kobiety z dwójką dzieci, problematyczną matką, przyjaciółką - prostytutką, i bratem - leniem i nieudacznikiem nie przypadł do gustu widzom...

Debiut "Aidy" nie należał do udanych, dlatego TVP 2 zmieniła porę emisji serialu z niedzieli o 21 na piątek o 19. Niestety, to też nie pomogło. Widownia nadal była znikoma. Postanowiono zatem, że pierwsza seria będzie zarazem ostatnią.

Pożegnanie z serialem nastąpi w 13. odcinku. Będzie on pełen miłosnych zawirowań. Sprawdźcie sami, oto krótka zapowiedź:

Dziewczyny organizują wieczór panieński Swiety. Wszystkie świetnie się bawią. Antek zaprasza przyszłą pannę młodą na spacer. Następnego dnia Swieta przyznaje się Aidzie i Pauli, że zdradziła Zibiego.

Reklama

Aida myśląc, że chodzi o Sebę, namawia go, by walczył o ukochaną. Tuż przed ślubem Antek wyznaje siostrze, że to on przespał się z narzeczoną Zibiego.

Tymczasem w trakcie ceremonii ośmielony Seba oświadcza się Swiecie. Ta jednak zdziwiona tłumaczy mu, że go nie kocha...

Gdy wydaje się, że nic już nie stoi na przeszkodzie, by związek Swiety i Zibiego został zawarty, do kościoła wbiega Antek i informuje zebranych, co wydarzyło się poprzedniej nocy.

Czy dojdzie do ślubu Swiety i Zibiego? O tym przekonacie się oglądając "Aidę" 1 czerwca na antenie TVP 2 o 19:10.


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Sonia Bohosiewicz | Maja Bohosiewicz | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy