Aida

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Jest bałaganiarzem, ale żona nie ma mu tego za złe

Jacek Rozenek, czyli Miłosz Grabski z "Aidy", jest strasznym bałaganiarzem, ale nie musi się martwić o utrzymanie porządku wokół siebie, bo dba o to jego żona Małgorzata, znana lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu.Bycie mężem Perfekcyjnej Pani Domu może się wydawać nie lada wyzwaniem! Tymczasem Jacek Rozenek jest z tego powodu bardzo zadowolony, bo nie musi sam sprzątać po sobie. Jego żona Małgorzata uważa wręcz, że nie powinien sprzątać, bo od tego w ich domu jest ona.

- Jacek jest wszechstronnie uzdolniony, realizuje się na wielu polach, choć utrzymanie porządku nie jest jednym z nich. I dobrze, bo od tego ma mnie - powiedziała Małgorzata Rozenek w wywiadzie dla jednego z pism.

Jacek Rozenek, aktor, który ma w swoim dorobku mnóstwo serialowych ról (grał m.in. w "Klanie", "Samym życiu", "Złotopolskich" i "Na dobre i na złe"), od 20 lat zajmuje się także coachingiem dla menedżerów, prowadzi szkolenia z technik komunikacji, przywództwa oraz rozwoju osobistego i - jak żartuje - zarabia pieniądze, które wydaje jego żona, co ona ze śmiechem potwierdza.

Reklama

- Ja dbam o dom, a Jacek o wszystko inne - mówi Małgorzata Rozenek.

Zanim Jacek Rozenek poślubił Małgorzatę, był już raz żonaty. Z pierwszego małżeństwa ma syna Adriana, ze związku z Perfekcyjną Panią domu - dwóch synów: Stanisława i Tadeusza, którzy urodzili się dzięki metodzie in vitro. Jacek i Małgorzata Rozenkowie są pierwszą w Polsce znaną parą, która publicznie przyznała się do tego, że ich dzieci przyszły na świat w ten sposób.

Małżeństwo Jacka i Małgorzaty uchodzi za... perfekcyjne.

- Dobraliśmy się jak dwa ziarna w korcu maku, świetnie się rozumiemy i doskonale uzupełniamy. Ja jestem niepoprawnym romantykiem, Małgosia typową realistką, ja bałaganię, ona sprząta - żartuje Jacek.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy