Aida

Ocena
serialu
6,3
Niezły
Ocen: 103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą rozsiewać plotki

Tomasz Sapryk, czyli Zibi Krawczyk z "Aidy", i Piotr Polk, czyli Krzysztof z nowego serialu "Lekarze", przygotowują się do premiery komedii Francisa Vebera "Plotka". Na scenie stołecznego Teatru Syrena będzie ich można podziwiać już od 15 marca.
"Plotka" to arcyzabawna opowieść o Pignonie, księgowym zatrudnionym w fabryce prezerwatyw, który - bojąc się utraty pracy z powodu tego, że szef się nim znudził - rozsiewa plotkę, że jest... gejem. Myśli, że w ten sposób odzyska zainteresowanie szefa i oddali od siebie widmo zwolnienia. Plotka zaczyna jednak żyć własnym życiem i powoduje mnóstwo komplikacji w relacjach głównego bohatera ze współpracownikami, przełożonymi i przyjaciółmi.


W rolę Pignona wciela się w Teatrze Syrena znany z wielu seriali Tomasz Sapryk. U jego boku zobaczymy m.in. Piotra Polka w roli prezesa, Joannę Trzepiecińską i Grażynę Strachotę, czyli doktor Renatę i Irenę Krawiec z "Barw szczęścia", oraz Piotra Szwedesa, czyli Tomka Gabriela ze Złotopolskich". 

Reklama


W "Plotce" po raz pierwszy pojawi się na scenie Syreny Witold Dębicki, aktor, który stworzył niezapomniane kreacje w kultowych serialach "Alternatywy 4" i "Zmiennicy".


Kinomani z pewnością pamiętają "Plotkę" z wielkiego ekranu. We francuskim filmie z 2001 roku główne role zagrali Daniel Auteuil i Gerard Depardieu. Komedia wyreżyserowana przez Vebera była wielkim hitem w kinach na całym świecie.


Teatr Syrena zaprasza na "Plotkę" już od 15 marca.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: AIDA | Tomasz Sapryk | Piotr Polk | seriale | Teatr Syrena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy