Reklama

Agents of SHIELD

Agenci T.A.R.C.Z.Y

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 61
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Agenci T.A.R.C.Z.Y.": Gdzie jest Simmons?

Podczas odbywającej się w Los Angeles konferencji prasowej obsada serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y." zdradziła parę szczegółów dotyczących 3. sezonu.

Chloe Bennet (Skye), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Clark Gregg (Phil Coulson) i Luke Mitchell zdradzili kilka szczegółów nadchodzącej serii i podzielili się z dziennikarzami swoim wrażeniami z pracy na planie. Elizabeth Henstridge wyznała nawet, co w najbliższej przyszłości planuje zrobić swojemu koledze z obsady, Iainowi De Caesteckerowi. Ciekawi? To czytajcie dalej.

Gdzie jest Simmons?

Reklama

Bohaterka grana przez Henstridge pod koniec ostatniego sezonu, kiedy miała już prawie umówić się na randkę z Fitzem, zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Znaleziony przez agentów S.H.I.E.L.D. artefakt doprowadził do zniknięcia młodej naukowiec i burzy na forach internetowych. Co stało się z Jemmą? Odpowiedź na to pytanie znają już Elizabeth i Chloe Bennet.

"Nie spodziewałam się takiego rozwiązania tego wątku. Byłam zdziwiona, myślałam, że na taką historię jeszcze za wcześnie. Ale to będzie świetne" - mówi odtwórczyni roli Skye, Chloe Bennet.

"To będzie naprawdę duża rzecz. Po przeczytaniu scenariusza zastanawiałam się jak ekipa filmowa to nakręci? Jak to można zrealizować?" - wyznaje Henstridge i dodaje: - "Widzowie dowiedzą się, co przydarzyło się Jemmie bardzo szybko. To (zaginięcie) doświadczenie zmieni Simmons i jej relacje z resztą ekipy, a to co ją spotkało wpłynie na rozwój całego sezonu. Naprawdę nie sądziłam, że scenarzyści posuną się tak daleko - ale oni mają większą wyobraźnię niż ja".

A co z jedną z ulubionych par fanów serialu, czyli Fitzem i Simmons?

"Od finału do pierwszego odcinka trzeciego sezonu upłynie trochę czasu i Fitz będzie jedyną osobą, która nadal szuka Jemmy. Pozostali agenci chyba się poddali, ale ich nie winię. Co nie znaczy, że nie jestem wściekła".

Aktorka trzyma kciuki za rozwój wątku romansowego pomiędzy dwójką przyjaciół i zapowiada, że szykuje dla kolegi z planu, Iaina, masę nieprzyjemnych niespodzianek. Jeżeli na przykład dojdzie między nimi do pocałunku, Henstridge planuje najpierw poczęstować kolegę czosnkiem.

Daisy, Mack i Coulson

Daisy i Mack, którzy nigdy nie byli najlepszymi przyjaciółmi, zbliżą się do siebie podczas poszukiwań innych ludzi z nadnaturalnymi zdolnościami.

"W tym sezonie będziemy partnerami - takimi jak Mulder i Scully" - opowiada Chloe Bennet.

Zmienią się również relacje pomiędzy Skye i Coulsonem - według Bennet dwójka bohaterów będzie teraz współpracować na bardziej partnerskich zasadach. Nie do końca zgadza się z tym Clark Gregg, którego postać, Phila Coulsona, zobaczymy w 3. sezonie częściej w akcji wraz z zespołem, niż za biurkiem.

"Coulson ufa Skye i przekazuje jej więcej obowiązków. Ale jeśli wydaje się jej, że są partnerami, to w ramach kary pójdzie do swojego pokoju" - mówi Gregg. Dodaje też, że dla jego bohatera najnowsza seria to także czas zmian.

Mniej Hydry, Constance Zimmer w obsadzie

Fabuła 3. sezonu, w odróżnieniu od poprzednich serii, będzie w mniejszym stopniu koncentrować się na poczynaniach wrogiej organizacji. Za to do obsady serialu dołączy Constance Zimmer ("UnReal"), która wcieli się w szefa nowej rządowej organizacji. Gregg zdradza, że nowa bohaterka będzie miała wiele wspólnego z Coulsonem i będzie dla niego godnym przeciwnikiem.

Pudełko Skye

Chloe Bennet przyznała, że w biurze scenarzystów rzeczywiście znajduje się słoik do którego, za każdym razem kiedy ktoś z ekipy pomyli się i powie Skye zamiast Daisy (od 3. sezonu Skye wraca do swojego prawdziwego imienia i nazwiska Daisy Johnson), to wkłada do pudełka dolara. Scenarzyści podobno zebrali już w ten sposób ponad 200$.

Dowiedz się więcej na temat: Clark Gregg | Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje