Reklama

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service

Agenci NCIS

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 537
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa odsłona popularnej serii

Trudne śledztwa, efektowne pościgi i piękne plenery w nowym serialu o agentach marynarki wojennej USA - "Agenci NCIS: Los Angeles".

Sukces serialu "Agenci NCIS" skłonił twórców do kontynuacji wybranych wątków w nowej produkcji.

Reklama

Czym różni się ona od pierwowzoru? Przede wszystkim klimatem.

Akcja rozgrywa się na wybrzeżu Pacyfiku. Zobaczymy złociste plaże, palmy i luksusowe rezydencje Kalifornii. Jest mniej drastycznych scen, więcej humoru, ale akcja jest równie dynamiczna.

Agenci Biura Projektów Specjalnych rozwiązują najtrudniejsze sprawy kryminalne związane ze światem marynarki. W skład zespołu wchodzą: agent specjalny "G" Callen (Chris O'Donnell) oraz jego partner Sam Hanna (LL Cool J), były komandos walczący w Afganistanie i Iraku.

Callen to tajemnicza postać:

"Gdy był dzieckiem, znajdował się co chwila w coraz to nowych środowiskach. Słyszał ludzi mówiących różnymi językami, wychowanych według różnych tradycji i właśnie to sprawiło, że bardzo łatwo odnajduje się w każdej sytuacji, wtapia się w tło jak kameleon" - mówi Chris O'Donnell.

Śledztwa prowadzą też: agentka Kensi Blye (Daniela Ruah), agent Dominic Vaile (Adam Jamal Craig), psycholog Nate Getz (Peter Cambor) oraz kierownik Henrietta Lange (LindaHunt). Na potrzeby serialu LL CoolJ, popularny raper napisał piosenkę (NCIS: No Crew Is Superior):

Serial "Agenci NCIS: Los Angeles" trafią na nasze ekrany (kanał AXN) cztery miesiące po premierze w USA, gdzie trwa jeszcze emisja pierwszej serii:


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje