Reklama

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service

Agenci NCIS

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 541
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Agenci NCIS": Nowy agent w zespole

Zespół NCIS powiększył się właśnie o nowego agenta. Duane Henry, aktor znany z m.in. ról w serialach takich jak "Doctors", " Prawo i porządek" oraz "Dr Who", dołączył właśnie do obsady serialu.

Jak informowaliśmy wcześniej producenci "Agentów..." po odejściu Michaela Weatherly z serialu po 13. latach pracy na planie wpadli na pomysł wprowadzenia w kolejnej serii dwójkę nowych bohaterów.

Reklama

Jedną z tych postaci miała być Tess Monroe - inteligenta, sprytna agentka FBI, która przeniosła się z Waszyngtonu do Nowego Jorku. W marcu twórcy ogłosili, że w jej rolę wcieli się Sarah Clarke ("Przez 24 godziny", "Nikita" oraz "Kamuflaż").

Drugim bohaterem jest Clayton Reeves, odnoszący sukcesy agent brytyjskiego wywiadu, który ma wspomóc drużynę Gibbsa (Mark Harmon).

Według wstępnych zapowiedzi Reeves to uparty, zdeterminowany i wierzący w sprawę o którą walczy bohater, który ma świetne poczucie humoru i ogromny urok osobisty.

Podobnie jak w przypadku Tess Clayton po raz pierwszy pojawi się gościnnie w dwóch ostatnich odcinkach 13. sezonu. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, wraz z rozpoczęciem prac nad 14. serią aktor dołączy do stałej obsady.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje