90210

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 310
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Odwołany ślub, korona rzucona

SPOILER! Adrianna przeżyje kryzys a Silver pogardzi koroną królowej piękności. Dowiedz się więcej co nastąpi w 22. oraz 23. odcinku "90201".

Przyjaciele organizują wieczór panieński i kawalerski dla Adrianny i Navida. Niespodziewanie na imprezie przyszłej panny młodej zjawia się matka chłopaka. Uświadamia jej, że ona i Navid są za młodzi na zabawę w rodzinę i wychodzi. Zrozpaczona Ade szuka w lekach ukojenia bólu po gorzkich słowach prawdy. Szybko jednak zwraca zażytą dawkę.

Reklama

Potem opowiada Navidowi o rozmowie z jego matką i swoim kryzysie:

"Navid, nie możemy zatrzymać tego dziecka" - przyznaje ze łzami w oczach Adrianna. Chłopak przytakuje. Oboje dochodzą do wniosku, że w tej sytuacji nie muszą się już spieszyć ze ślubem.


Dixonowi udaje się namówić Silver na uczestnictwo w Balu Szkolnym. Chłopak zostaje wybrany królem balu. Podekscytowany namawia przyjaciół, by głosowali na Silver. Plan działa.Dziewczyna zostaje wybrana królową. Silver jest w szoku.Przyjmuje diadem i dziękuje za głosy. Nagle na moment zawiesza głos. Patrzy na kolegów, zdejmuje koronę i wyznaje:

"Wiecie, że zawsze mówię prawdę.(...) To nie ja!" - mówi. Szczęśliwa i pewna siebie schodzi ze sceny. Ethan idzie za nią... Natomiast Adrianna zaczyna czuć skurcze...


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje