Reklama

90210

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 324
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Miłość pod palmami

28 lutego szefowie CW podjęli decyzję o zakończeniu produkcji "90210" po jej 5 sezonach (114 odcinkach). Aktorzy nie kryli swojego smutku, ale też radości. Po kilkuletniej pracy przed kamerą przyszedł czas na realizację innych marzeń zawodowych oraz, przede wszystkim, osobistych.


Reklama

Sobota, 15 czerwca, na Twitterze Matta Lantera ukazuje się wpis: "Obudziłem się rano, mając widok na ocean i u boku panny młodej...". Kilka godzin później wszystko staje się jasne. Media bowiem obiega wiadomość, że w piątkowy wieczór (14 czerwca br.) 30-letni aktor i jego wieloletnia dziewczyna, Angela Stacy, powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w obecności ponad 145 gości na jednym z ekskluzywnych rancz w Malibu.

- To był najszczęśliwszy dzień mojego życia. Przeszedł on nasze najśmielsze oczekiwania. Niesamowite przeżycie, którego mogliśmy doświadczyć w obecności naszych najbliższych. To wspaniałe uczucie, kiedy wiesz, że masz partnerkę na całe życie, na dobre i złe - wyznał szczęśliwy nowożeniec, a Stacy dodała:

- To niezwykłe błogosławieństwo, mieć w jednej osobie najlepszego przyjaciela i miłość swojego życia. Dobra passa w życiu prywatnym idzie w parze z życiem zawodowym Matta. Po ślubie małżonkowie musieli odłożyć podróż poślubną i wrócić do Nowego Orleanu, gdzie Lanter kręci serial dla CW "Star-Crossed" (premiera na początku 2014 r. w USA).

Panna młoda w...

Miesiąc wcześniej, dokładnie 10 maja w Londynie, swój stan cywilny zmieniła serialowa dziewczyna Matta, Shenae Grimes. W przeciwieństwie do swojego kolegi 23-letnia aktorka postawiła na skromny ślub. - Planujemy ten specjalny dzień zachować tylko dla siebie i mam nadzieję, że wszyscy to zrozumieją i uszanują - zapowiadała tuż po zaręczynach. Nic więc dziwnego, że ślub niespodzianka zaskoczył wszystkich. Podobnie jak kreacja panny młodej - suknia z kolekcji jesiennej 2012 Very Wang w kolorze czarnym!

Aktorka postanowiła zniknąć z małego ekranu. Razem z mężem, Joshem Beechem, chwilowo mieszkają w Londynie, gdzie aktorka planuje nowy rozdział w swoim życiu zawodowym. - Od kilku lat odkrywam i poznaję świat mody. Zamierzam zająć się tym bardziej intensywnie. Połączymy z Joshem nasze siły. Chcemy zacząć siać ziarno, żeby w przyszłości móc zebrać owoce.

(Nie)jedyny?

Pozaekranowe plany ma także inna piękność "90210", Jessica Lowndes. 24-letnia aktorka, która pracuje przed kamerą od trzeciego roku życia, postanowiła teraz skupić się na drugiej swojej pasji: muzyce. - Obecnie najważniejsza jest dla mnie moja debiutancka płyta. Znowu jestem w studio. Piszę i nagrywam. Mam nadzieję, że mój najnowszy singiel ujrzy światło dzienne w okolicach lipca - wyznała w maju, w trakcie jednego z wywiadów.

Jednak to kolejni mężczyźni w życiu młodej aktorki wzbudzają największe emocje w środowisku. Po serii romansów: w 2008-09 z aktorem Adamem Gregory’ym, w 2009-10 z Aaronem Paulem, w 2011 z zawodnikiem rugby Danny’ym Cipriani, w 2012-13 z narciarzem Jeremy’ym Bloomem, na liście podbojów Lowndes znalazł się kolejny sportowiec - zawodnik rugby Thom Evans.

- To moja pokrewna dusza. Taka osoba jest potrzebna w życiu, więc kiedy ją masz przy sobie, nic ci więcej nie jest do szczęścia potrzebne - wyznał Evans w magazynie "OK!". Jego dziewczyna dodała: - Thom to moja druga połówka. Odkąd jesteśmy razem, staramy się nie rozstawać. Można powiedzieć, że ze sobą mieszkamy. A fakt ten pozytywnie wpływa na samopoczucie, a także urodę aktorki, która szczerze wyznała brytyjskiemu "Star": - Seks z Thomem to genialny trening. Nie tylko pomaga spalać kalorie, ale też dodaje energii...

MG

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beverly Hills | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje