Reklama

90210

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 324
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dziewczyna z sąsiedztwa

Jak sama podkreśla w wywiadach, nie należy do grona typowych gwiazdek młodego Hollywood. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, nie chodzi na szalone imprezy, nie zmienia chłopaków jak rękawiczki. W wolnym czasie lubi oglądać horrory w towarzystwie swoich przyjaciół i chłopaka.

Urodziła się w Anderson (23. 10. 1986 r.). Dorastała w Charlotte.

Reklama

"Nie myślałam o zostaniu aktorką. Przyjaciółka mojej mamy, była Miss, zachęciła mnie, bym spróbowała swoich sił jako modelka" - wspomina Jessica.

Swoją przygodę przed obiektywem rozpoczęła w wieku 15 lat.

"W 2004 r. ukończyłam Providence High School. Dostałam stypendium od University of Georgia, ale je odrzuciłam. Postawiłam na karierę i przeprowadziłam się do L. A." - opowiada.

Rok później dostała swoją pierwszą rolę w serialu młodzieżowym "Unfabolous", a w 2008 r. dołączyła do ekipy "90210". Jej twarz stała się rozpoznawalna, a ona poznała gorzki smak sławy.

"Nigdy nie zapomnę pierwszego nagłówka "Zbyt chuda do tv". Wiedziałam, że teraz będę na celowniku gapiów. Nie chciałam, by ludzie widzieli we mnie kościstą dziewczynkę z zaburzeniami łaknienia. Pamiętam, jak pewnej nocy poszłam do sklepu. Miałam na sobie piżamę i zero makijażu. Stało za mną dwóch chłopców i przeglądało magazyn z artykułem o mnie. Jeden z nich rzucił: Spójrz jak ona wygląda! Mogłam wtedy uciec, albo dać im nauczkę. Wybrałam to drugie. Odwróciłam się i powiedziałam: Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie. Reakcje ich były bezcenne. To, że jakiś pismak mnie obsmaruje, nie znaczy, że tak jest!" - śmieje się i apeluje aktorka.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje