90210

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 335
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Daje zły przykład młodzieży!

Jest młoda, piękna i zdolna, ale według amerykańskich mediów nie powinna być idolką młodzieży.

Shenae Grimes była znana głównie z roli Darcy Edwards w „Degrassi: Nowe pokolenie” i filmu „True Confessions of a Hollywood Starlet”, gdy zaproponowano jej rolę w „90210”, nowej odsłonie znanego serialu „Beverly Hills 90210”. Shenae gra tutaj Annie Wilson, która przeprowadza się z rodziną do Beverly Hills z Kansas.

Serial jest uwielbiany przez nastolatki i stale krytykowany przez amerykańskie media, które alarmują, że Shenae, jak i inne aktorki jedzą w serialu stanowczo za mało. A jeśli już coś zamawiają w szkolnej stołówce, to jest to najczęściej sałatka.

Reklama

Do stacji CW, która produkuje serial, skierowane zostały liczne apele, aby wpłynęła na swoje gwiazdki i zaczęła je wreszcie normalnie karmić. A organizacje promujące zdrowy tryb życia zarzuciły wręcz producentom, że w ten sposób zachęcają dziewczęta nawet do anoreksji.

- Nie ma nic gorszego, niż propagowanie wizerunku wychudzonej idolki nastolatek! - napisano w oficjalnym liście do producentów.

Stacja robi, co może, by udowodnić, że dziewczyny jedzą na planie serialu wszystko, czego dusza zapragnie, z hamburgerami, frytkami i słodyczami włącznie, ale zaznacza też, że to prywatna sprawa aktorek, ile ważą. Shenae nie ma żadnego problemu, żeby przyznać się do tego publicznie - mierzy 160 cm, a waży niewiele ponad 40 kg.

- Szczupłą sylwetkę mam po prostu w genach - mówi.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy