Reklama

90210

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 324
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"90210": To będzie sezon zmian!

Dopiero po ukończeniu szkoły średniej przyjaciele z West Beverly zmierzą się z życiowymi decyzjami. Kasa i wygląd to nie wszystko...

W czwartej serii grupa przyjaciół będzie musiała dorosnąć i podążyć wybranymi przez siebie ścieżkami zawodowymi. Zdradzamy, że dopiero teraz przekonają się na własnej skórze, jak ciężko jest ponosić konsekwencje swoich decyzji.

Reklama

Złamane serca, nadszarpnięte zdrowie, czy problemy z policją i narkotykami to tylko wierzchołek góry lodowej. Doskonale wiemy, że kłopoty to ich specjalność. Na szczęście przyjaciele nadal mogą liczyć na pomoc najbliższych.

Sprawdźcie sami, jak Naomi, Liam, Silver, Navid i Dixon poradzą sobie z tym, co przygotowali dla nich scenarzyści "90210".

LIAM (Matt Lanter)

Ten przystojniak o błękitno-niebieskich oczach wreszcie wykorzysta potencjał drzemiący w jego ciele. Dzięki niewielkiej pomocy Silver, Liam zajmie się karierą modela, a później aktora. Wystarczy, że zdejmie koszulkę w reklamie swojego baru, tabuny kobiet będą ustawiały się w kolejce po autograf, a agenci proponując role.

SILVER (Jessica Stroup)

Zajmie się kręceniem filmów, chociaż początkowo nie będzie to łatwe zadanie. Zwłaszcza, gdy nagranie ze ślubu Teddy’ego i Shane’a wycieknie do telewizji. W życiu prywatnym czeka ją trudny okres, kiedy odkryje, że urodziła się z genem raka, tak jak jej zmarła matka. Nieoczekiwanie wsparcia udzieli jej Liam. Krótki romans silnie wpłynie na jej światopogląd. Odkryje, że może być w ciąży.

NAOMI (AnnaLynne McCord)

Mistrzyni manipulacji, intryg i zdobywania męskich serc wpadnie we własne sidła. Związek z Maxem to przeszłość i piękna blondynka spróbuje szczęścia u boku nowego kolegi - Austina. Przy okazji, będzie robiła wszystko, by zwrócić uwagę wszystkich studentów Uniwersytetu Kalifornijskiego i stać się najpopularniejszą dziewczyną. Zajmie się tym, co robi najlepiej, czyli organizowaniem imprez. Kiedy jednak będzie musiała przygotować ślub ukochanego Maxa, przejdzie prawdziwe tortury i zda sobie sprawę, że tylko on jest jej jedyną miłością. Czy zdobędzie się na to wyznanie?

NAVID (Michael Steger)

Zdecydowanie nie będzie to najlepszy rok dla Navida. Chłopak odkryje, że wuj Amal wynajął Shirazu Studios tylko po to, by szmuglować kradzione samochody. Silver poprosi go, by doniósł na policję i uwolnił się od kryminalnej przeszłości. Navid odmówi. Podłamana i rozczarowana dziewczyna zerwie z nim i wpadnie w ramiona Liama. To z nim Navid będzie musiał rywalizować o serce ukochanej. Czy wygra, przekonacie się wkrótce...

DIXON (Tristan Wilds)

Jedna tabletka na ADHD, zaserwowana przez nowego chłopaka Naomi, wpędzi Dixona w poważne tarapaty. Marzenie o rozpoczęciu kariery DJ’a będzie na wyciągnięcie ręki, ale chłopak uzależni się od leków. Jego problem odkryje Adrianna, która korzystając z własnego doświadczenia, będzie pomagała mu w leczeniu. Nic dziwnego, że zbliżą się do siebie. Dixon skorzysta z dawnej piosenki Ade, dzięki czemu zdobędzie atrakcyjny kontrakt. Ale tym samym zagrozi relacji z ukochaną i wpędzi się w poważne kłopoty zdrowotne.

 

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beverly Hills | seriale | Matt Lanter | Jessica Stroup | AnnaLynne McCord

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje