Reklama

9-1-1

9-1-1

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"9-1-1": Szokujący powrót

2 kwietnia na antenę powracają bohaterowie serialu "9-1-1". Co spotka ich w nowych odcinkach?

W pierwszej połowie drugiego sezonu widzowie śledzili m.in. prywatne perypetie nowej bohaterki - Maddie (Jennifer Love Hewitt), która zastąpiła Abby (Connie Britton) jako operatorka numeru alarmowego 9-1-1.

Reklama

Okazało się, że kobieta uwolniła się od toksycznego męża i starała się ułożyć sobie życie od nowa.

Jednak w ostatnim odcinku przed przerwą niespodziewanie pojawił się Doug (Brian Hallisay) - były mąż kobiety i wygląda na to, że nie zapomniał jeszcze o swojej eks.

Co ciekawe prywatnie Brian Hallisay i Jennifer Love Hewitt są szczęśliwym małżeństwem. Para poznała się podczas wspólnej pracy i pobrali się w 2013 roku.

Jak się okazuje romans Chimneya (Kenneth Choi) i Maddie, który nie był oczywisty od samego początku, był pomysłem Jennifer Love Hewitt, która uważała, że dwójka bohaterów do siebie pasuje, bo oboje wiele przeszli w życiu prywatnym.

Oprócz tej dwójki, zarówno widzowie, jak i aktorzy kibicują jeszcze jednej parze - Athenie (Angela Basset) i Bobbiemu (Peter Krause). Minear stwierdził, że ta dwójka była sobie pisana od początku.

Poza wątkami prywatnymi bohaterów w nowych odcinkach nie zabraknie również ekstremalnych, przedziwnych i wyjątkowo trudnych sytuacji. Jak ratownicy poradzą sobie z rekinem, który podczas wypadku na autostradzie zostaje uwolniony z akwarium i rozszarpuje swojego opiekuna? To zapewne nie będzie dla nich łatwa akcja.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje