Reklama

39 i pół tygodnia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 204
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marina Łuczenko-Szczęsna apeluje o rozwagę w czasie epidemii koronawirusa!

Marina Łuczenko-Szczęsna, czyli Chelsea Amanda z "39 i pół" oraz "39 i pół tygodnia", od kilku lat mieszka w Italii, która dziś - z powodu pandemii - jest czerwoną strefą na mapie Europy. Aktorka i piosenkarka właśnie ostrzegła Polaków, by nie popełniali błędów Włochów, którzy - jak uważa - nieświadomie "pomogli" koronawirusowi w opanowaniu całego Półwyspu Apenińskiego. - Zostańmy w domach - zaapelowała do fanów.


Marina Łuczenko-Szczęsna jeszcze 10 lat temu uważana była za jedną z najzdolniejszych młodych aktorek i piosenkarek mieszkających i pracujących w naszym kraju. Po premierze serialu "39 i pół" nazywano ją objawieniem i wróżono, że będzie wielką gwiazdą. Ona jednak wybrała... miłość.

Reklama

Jej karierę w show-biznesie przerwał ślub ze znakomitym piłkarzem - bramkarzem polskiej reprezentacji - Wojciechem Szczęsnym. Marina wyjechała z mężem do Włoch (Wojciech Szczęsny najpierw grał w klubie AS Roma, obecnie występuje na boisku w barwach Juventusa), w 2018 roku została mamą i, co powtarza w wywiadach, jest bardzo szczęśliwą dziewczyną, która nie musi pracować (jej mąż zarabia 7 milionów euro rocznie) i może cały swój czas poświęcać rodzinie.

Rok temu zgodziła się jednak zagrać w kontynuacji "39 i pół" i po 10-letniej przerwie znów pojawiła się na małym ekranie jako córka Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje