Reklama

39 i pół

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 586
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trafia na męski striptiz

W ubiegłym tygodniu wystartował nowy sezon "39 i pół". Przed telewizorami zasiadło niemal trzy miliony widzów by sprawdzić, co słychać u Darka Jankowskiego i jego rodziny. Tymczasem ten wieczny chłopiec już szykuje się do drugiego epizodu. W kolejnym odcinku bohater Tomasza Karolaka wpadnie w sidła seksu.

Darka podświadomie męczy przeświadczenie, że nie jest już tak wybitnym kochankiem jak niegdyś bywał. Jego obawy wzmaga telewizyjna wypowiedź wybitnego specjalisty - Lwa Starowicza.

Reklama

Jankowski zaczyna więc czym prędzej działać, by Anka nie odczuła ani grama erotycznej monotonii. Postanawia udowodnić żonie, że potrafi spełnić jej (nawet najdziksze!) marzenia i fantazje. I działa, jak to zwykle Darek, niestandardowo. Celowo (i mniej celowo) angażując w to swoich najbliższych.

Najcelniejszych rad dostarcza mu Paula (Sonia Bohosiewicz), która właśnie wróciła z Barcelony, przywożąc ze sobą nie lada niespodziankę! Jankowski za radą przyjaciółki trafia na pokaz męskiego striptizu. Tę lekcję poglądową twórczo przenosi na grunt własnej alkowy. Małżonka będzie, co najmniej, zaskoczona?

Czy Anka (Daria Widawska) faktycznie zamartwia się o sprawy łóżkowe? A jeśli tak, to czy o swoje, czy raczej Patryka (Alan Andersz), który zamierza zabrać Martę (Magdalena Lamparska) pod namiot? Co z rozwodem i jak Kaśka (Dorota Deląg) radzi sobie z degradacją w firmie?

Drugi odcinek "39 i pół" - we wtorek, 10 marca, o 21:30 na antenie TVN.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje