Reklama

39 i pół

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 562
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Karolak zagra w Empiku!

Premiera serialu "39 i pół" już za nami, jednak wokół samej produkcji dzieje się wiele. Już wkrótce Tomasz Karolak zagra na żywo piosenki z "39 i pół". Jedną z nich będzie utwór z wydanego właśnie singla "Anarchia". 12 marca o godzinie 19:00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej, Tomek Karolak pojawi się na scenie z gitarą i przed mikrofonem.

Nie zabraknie też gości-niespodzianek - muzycznych i serialowych... To będzie frajda z pewnością nie tylko dla fanów aktora, ale i dla niego samego. Karolak nie ukrywa, że ma swoje muzyczne marzenia: Chciałbym zagrać koncert na wokalu. Już samo wydanie singla jest dla mnie sporym zaskoczeniem i mam przed tym straszliwą tremę - zdradza. Przecież nigdy nie uczyłem się śpiewu, jestem po pierwsze aktorem, a nie wokalistą... W Empiku nie tylko będzie można poznać wokalne talenty Karolaka, ale i zdobyć limitowany singiel, który nagrał wraz z zespołem Dirty Track.

Reklama

Tomasz Karolak był dotąd znany, przede wszystkim, ze swoich aktorskich dokonań. Widzowie oglądali go na scenach teatrów Słowackiego i STU w Krakowie, Narodowego w Łodzi, oraz warszawskich - Montownii, Narodowego i Rozmaitości. Na dużym ekranie debiutował w komedii "Ciało". Później zagrał Ludwiczka w "Tylko mnie kochaj" i Fistacha w "Testosteronie".

W ubiegłym roku skończył zdjęcia do filmu Dariusza Gajewskiego "Lekcje Pana Kuki", a w roku 2007 zagrał w produkcji "Lejdis" duetu Konecki-Saramonowicz. Od kilku sezonów występuje też w serialu "Kryminalni". Oprócz aktorstwa ma inne pasje. Bardzo lubi podróżować. Szczególnym sentymentem darzy Tatry. Uprawia boks. Kolekcjonuje samochody... Dzięki roli w najnowszym serialu TVN - "39 i pół" udało mu się wrócić do swoich młodzieńczych lat i muzyki, która jest jego wielką namiętnością.

Darek Jankowski, w którego wciela się Karolak to facet dwóch pasji: punk rocka i żużla. Pewnego poranka budzi się obok swojej ponętnej partnerki Kaśki (Dorota Deląg) i postanawia, że ostatnie pół roku przed wejściem w tzw. wiek średni poświęci na to, by wprowadzić swoje życie na właściwe tory. Zaczyna od kilku radykalnych, jak na lekkoducha, decyzji. Na szczycie listy zadań znajdzie się powrót do opuszczonej przed laty żony i syna oraz znalezienie uczciwego sposobu zarobkowania. Naturalnie, nikt nie mówił, że będzie łatwo, przeciwnie - będzie krew, pot i będą łzy! Żona - Anka (Daria Widawska) delikatnie mówiąc nie rzuca się przed nim na kolana, syn - Patryk (Alan Andersz) ma go za chodzący obciach, a aktualny facet Anki - Tomasz (Krzysztof Stelmaszyk) chętnie by się go pozbył. Na szczęście Darek wie, że punk nigdy nie umiera i nie traci rezonu. Nomen omen to właśnie muzyka sprawi, że jego życie zmieni się diametralnie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje