Reklama

39 i pół

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 600
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Karolak uwodzi Sochę

Gwiazdy seriali "39 i pół", "BrzydUli" i "Naznaczonego" wystąpią razem w komedii romantycznej.

Co dzieje się, kiedy to mężczyzna próbuje zdobyć kobietę stosując zasadę "przez żołądek do serca", a przy tym nazywa się Tomasz Karolak? O tym będziemy mogli przekonać się oglądając komedię "Śniadanie do łóżka".

Reklama

Zdjęcia do tego filmu, w reżyserii Krzysztofa Langa, właśnie trwają. Obok komediowego duetu Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka, znanych z wielu ról filmowych i głównych ról w serialach "39 i pół" i "Naznaczonym", na ekranie zobaczymy Małgorzatę Sochę, czyli serialową Violettę Kubasińską z serialu "BrzydUla".

Wszystko zacznie się od tego, że Piotr (Tomasz Karolak), utalentowany choć dość pechowy kucharz, ku swojemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu nie tylko sławę, ale i miłość. Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), wychowującej samotnie syna.

Zakochanym na drodze do szczęścia staje jednak Ewa (Izabela Kuna, szefowa działu mody i przełożona Marty, a przy okazji była żona Piotra. Z kolejnych opresji Piotra ratować będzie Konrad (Piotr Adamczyk) - koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet.

- To film o problemach trzydziestolatków, miłości, uczuciach. Historia nie jest powierzchowna i pomimo, że jest to komedia, próbujemy opowiedzieć ją w sposób jak najbardziej ludzki i prawdziwy - mówi Małgorzata Socha.

Film wejdzie do kin jesienią.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 39 i pół | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje